Galaxy S23 Serisi için büyük bir kamera güncellemesi gelecek

s2323

Samsung’un en yeni amiral gemisi Galaxy S23 serisi geçtiğimiz ay piyasaya sürülmüştü. Seri hakkında en büyük şikayetlerden biri kameralar ile ilgiliydi. Firma şimdi bu sorunlar için büyük bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

Galaxy S23 serisi piyasaya sürüldüğünden beri farklı sorunlar nedeniyle oldukça eleştirilmişti. Ancak serinin piyasaya sürülmesinden beri en dikkat şikayetlerden biri kamera konusu. Kullanıcılar bulanık fotoğraflar, deklanşör gecikmesi ve Gece Modu ile ilgili sorunlar yaşıyor. Şikayetlerin artmasından sonra firma harekete geçmiş görünüyor. Gelen bilgilere göre firmanın kamera optimizasyon güncellemesiyle bu sorunlara bir çözüm üzerinde çalışıyor.

Galaxy S23 Serisi

Galaxy S23 serisinde 50 MP birincil kamera, 12 MP Ultra geniş kamera, 3x optik yakınlaştırmalı 10 MP Telefoto kamera ve özçekimler için 12 MP ön kamera bulunur. Galaxy S23 Ultra’da 200MP birincil kamera, 12MP Ultra geniş kamera, 10MP Telefoto lens, 10MP Periskop lens (biri 3x optik yakınlaştırmalı ve diğeri 10x optik yakınlaştırmalı) ve öne bakan 12MP selfie kamerası bulunuyor.

Telefon üreticilerinin genellikle yeni bir telefon serisini piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra sorunları çözmek için güncellemeler yayınladığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle Samsung’un Galaxy S23 serisinin kamera sistemini optimize etmesini olağan karşılayabiliriz.

UGREEN 25000 mAh kapasiteli yeni Powerbank’i tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir