Ana sayfa Samsung Galaxy S10 E modelinin geleceği kanıtlandı!

Galaxy S10 E modelinin geleceği kanıtlandı!

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı Galaxy S10 ailesinin üyeleri bugün sızdı. Görünüşe göre Samsung, Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10 E modelleri ile karşımıza çıkacak.

Samsung, 2019’un ilk çeyreği bitmeden yeni amiral gemisi modelleri ile karşımıza çıkacak. Galaxy S10 ailesini tanıtacak olan Güney Koreli firma, Infinity-O tasarımını kullanıcılara sunacak. Ekranın sağ üst bölümünde sadece ön kamerayı konumlandıracak olan Samsung’un, bugün kaç tane model tanıtacağı ortaya çıktı.

Galaxy S10 E nasıl olacak?

Güney Koreli firma, her yıl olduğu gibi Galaxy S serisinin normal ve Plus modellerini tanıtacak. Ancak bu yıla özel olarak Galaxy S10’un E modelini de tanıtacak. Galaxy S10 modeli 5.8 inç ve Galaxy S10 Plus modeli ise 6.4 inç büyüklüğünde ekran ile gelecek.

Lite sürüm olması beklenen S10 E modeli ise 5.8 inç büyüklüğünde ekran ile gelecek. S10 E modeli tahmin edebileceğiniz gibi donanımsal açıdan Galaxy S10 ve S10 Plus’tan bir tık daha düşük olacak. Ancak yine bu model amiral gemisi segmentinde yer alacak.

Samsung katlanabilir telefonu için çıkış dönemini paylaştı

Galaxy S10 ve S10 E modellerinde tek ön kamera yer alacakken, Galaxy S10 Plus modelinde çift ön kamera kurulumu yer alacak.

Galaxy S10 E

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler