Galaxy S10 5G kutusundan çıkıyor!


Samsung’un 5G destekli ilk modeli olan Galaxy S10 5G kutusundan çıktı. Peki 5G destekli S10 nasıl bir kutu içeriğine sahip? İşte konu hakkındaki detaylar.

Samsung geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleştirdiği özel etkinlikte 4 farklı S10 modeliyle karşımıza çıkmıştı. S10, S10+ ve S10E modelleri 4G bağlantısını desteklerken, belli ülkelerde satışa sunulacak olan S10 5G ise isminden de anlaşılabileceği üzere 5G’yi de destekliyordu.

Galaxy S10 5G, bugün (5 Nisan) itibariyle Güney Kore’de satışa sunuldu. Önümüzdeki Mayıs ayında da ABD’de raflardaki yerini alacak olan S10 5G modelinin kutu içeriği de belli oldu.

S10 5G, 25W hızlı şarj desteğiyle geliyor

Samsung’un 5G destekli ilk modeli olan S10, tasarım olarak S10+ ile hemen hemen aynı hatlara sahip diyebiliriz. Arka tarafında 4 ana kamera yer alan modelin genişliği ise biraz daha fazla.

S10’un kutusundaki asıl sürpriz ise cihazın 25W hızlı şarj desteğiyle geliyor olması. Malum Samsung etkinlik esnasında bu konudan çok fazla bahsetmemişti. Geçtiğimiz ay satışa sunulan S10, S10+ ve S10E modellerinde 15W hızlı şarj desteği vardı. Dolayısıyla Galaxy S10 5G pek çok açıdan olduğu gibi şarj hızı açısından da diğer S10 modellerinden bir adım önde görünüyor.

Bu arada dip not olarak tekrardan hatırlatalım. Samsung, 5G destekli S10 modelini belli ülkelerde satışa sunacak. Bu satışlarında doğrudan mağazarlarda yapılması beklenmiyor. Genel kanı Samsung’un operatörler aracılığıyla 5G destekli telefonunu satacağı yönünde.

Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayınız.

iPhone 11 için ilk kamera sızıntısı geldi


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin