Galaxy S10 1 TB depolama alanı ile gelebilir!

Samsung Galaxy S10 ailesinde 3.5mm kulaklık girişi olacak mı?

Samsung, Galaxy S10’un depolama alanı ile fark yaratmak için kolları sıvamış durumda. Galaxy S10 1 TB depolama alanı ile gelebilir. Eğer Galaxy S10 1 TB ile gelirse, ilk defa TB kavramını telefona getiren firma Samsung olacak.

Samsung’un yeni amiral gemisi için geri sayım başladı. 20 Şubat’ta düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S10 hakkında bilgiler de yavaştan gelmeye başladı. Söylenen göre; Samsung; Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 E (Lite) modelleri ile karşımıza çıkacak. Bugün iste telefonun depolama birimi hakkında sızıntılar geldi.

Galaxy S10 1 TB depolama alanı için yeşil ışık yaktı!

Samsung’un bellek pazarlamasından sorumlu başkan yardımcısı Cheol Choi, 1 TB kapasiteli eUFS çözümünü telefonlara getireceğini açıkladı. Bu açıklama ile 1 TB depolama biriminin Galaxy S10 ile telefonlara geleceğinin sinyalleri verilmiş oldu.

Samsung’un 512 GB depolama birim ile aynı boyutta olacak olan 1 TB eUFS çözümünün saniyede 1.000 MB’a kadar okuma hızı vadediyor. Bu hız standart bir microSD karta göre 10 kat daha fazla olması ile dikkat çekiyor.

Galaxy M10 ve Galaxy M20 tanıtıldı! İşte Galaxy M ailesinin özellikleri!

Eğer Güney Koreli firma Galaxy S10’a 1 TB depolama alanını ekleyebilirse, ilk 1 TB’lık telefon üretme unvanını eline geçirecek. Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 ile 1 TB depolama alanı vadetmişti. Ancak bu söylem 512 GB dahili + 512 GB microSD kart ile gerçekleştirilmişti. Bakalım Galaxy S10 direkt 1 TB ile gelecek mi?

Galaxy S10 1 TB


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin