Samsung Galaxy Note 20 videoda ortaya çıktı

Galaxy Note 20 etkinliği

Samsung’un önümüzdeki ayın başlarında tanıtacağı Galaxy Note 20 videoda ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy Note 20 tasarımı.

Samsung şu aralar yeni Note modelleri için geri sayıma geçmiş durumda. 5 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde Samsung Galaxy Note 20 modelleri tanıtılacak. Note 20 haricinde Samsung’un yeni saat ve kablosuz kulaklık modellerini de aynı etkinlikte tanıtması bekleniyor.

Elbette bu etkinlikte gözler yeni Note modelleri üzerinde olacak. Şimdiye kadar Note 20 ile ilgili pek çok söylentiyle karşılaştık. Bunların kaçının doğru olduğunu şimdilik kestirmek güç. Lakin Evan Blass tarafından sızdırılan video, telefonun tasarımı hakkında ortaya atılan iddiaların doğru olduğunu gösteriyor.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Samsung Galaxy Note 20 tasarımı kesinleşti

Hemen baştan belirtelim. Galaxy Note 20 tasarım açısından selefi ile aynı çizgide yer alacak. Yani ön kısımda delikli bir ekran tasarımı, arka kısımda ise dikdörtgen şeklinde konumlandırılmış ana kamera modülü bizleri bekliyor. Dilerseniz Evan Blass tarafından yapılan paylaşıma yukarıdan göz atabilirsiniz.

galaxy note 20 1

Elbette asıl merak edilen Galaxy Note 20’nin kamera tarafında ne derece iddialı olduğu. Malum Samsung yeni Note serisinde yeni bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Hatırlanacağı üzere S20 modellerinde kullanılan kamera modülü pek tutulmamıştı. Hatta DxOMark’ta ilk 5’e dahi girememişti. Bakalım Samsung yeni Note serisiyle birlikte tekrardan DxOMark’ta zirveyi görebilecek mi?

OnePlus Buds hakkında yeni detaylar ortaya çıktı