Samsung Galaxy Watch3 canlı canlı görüntülendi!

samsung galaxy watch3

Samsung’un yeni akıllı saati canlı canlı görüntülendi! İşte Samsung Galaxy Watch3 hakkındaki tüm detaylar.

Bilindiği üzere Samsung önümüzdeki ayın hemen başında özel bir etkinlik düzenleyecek. 5 Ağustos’ta düzenlenecek olan etkinlikte Güney Koreli teknoloji devi yeni Note serisini tanıtacak. Bu etkinlikte Note 20 modellerinin haricinde yeni Galaxy Watch modeli de sahnede boy gösterecek.

Şimdiye kadar Samsung Galaxy Watch ile ilgili pek çok rapor sızdırıldı. Bu raporlarda saatin sahip olacağı özellikler ve tasarımı net bir şekilde gözler önüne serilmişti.

Saatin tanıtımına yaklaşık olarak 1 hafta kala Galaxy Watch3 videoda da ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Watch3 videoda ortaya çıktı

Dilerseniz Galaxy Watch3’ün ortaya çıktığı videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Samsung Galaxy Watch3 1.2 inçlik AMOLED bir ekranla gelecek. 8GB’lık dahili depolama alanına sahip olan saatte Samsung tarafından geliştirilen TizenOS 5.5 kullanılacak.

ewrwerew

Şimdiye kadar Tizen’in akıllı saatlerde son derece başarılı bir performans sergilediği söylemek mümkün. Lakin bu performans ne yazık ki akıllı telefonlar tarafına aktarılabilmiş değil. Hatırlanacağı üzere Samsung Tizen tabanlı birkaç akıllı telefon üretmişti. Lakin bu telefonlar istenilen satış başarısına ulaşamadı.

Belki ileride Samsung Tizen tabanlı daha fazla akıllı telefon modeli görebiliriz. Muhtemelen o telefonlar, Galaxy Watch serisiyle çok daha uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

Nubia Watch sonunda ortaya çıktı! İşte tasarımı