Galaxy Note 10+ için 3D Scanner


Samsung Galaxy Note 10 piyasaya çıkması ile beraber piyasadaki dengeleri değiştirdi. cihazın daha da cezbedici olması için yeni uygulamalardan 3D Scanner uygulama mağazasında kullanıma sunuldu.

Uygulama mağazasında kullanıma sunulan üç boyutlu tarama uygulaması sayesinde birçok kullanıcı telefonu daha da elinden düşürmeyecek.Üç boyutlu tarama özelliği ToF sensörler sayesinde sağlanıyor. Bu yüzden bu donanım farklı cihazlarda olduğu için bu donanıma sahip cihazlarında aktif olarak çalıştırması bekleniyor.

 

GIF veya farklı Formatta kayıt

3D Scanner ismindeki uygulama, firmanın mağazasında şu an aktif olarak yer alıyor. Samsung Galaxy Note 10+ sahipleri uygulamayı indirip uygulamayı kullanıp işlevlerini görebiliyor. Telefon kamerası ile beraber üç boyutlu tarama yapılmasını sağlayan uygulama teknolojinin nasıl üst seviyelere ulaştığını gözler önüne seriyor. ToF sensörleri ile beraber çalışmasına olanak sağlayan uygulamada bir üst model kamerası ile nadir özellikteki telefonların kamerası ile birleşiyor. Tarama işlemini gerçekleştirdikten sonra GIF veya farklı formatlarda kaydetmenizi sağlıyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin