Akıllı telefonunuzu tarayıcıya dönüştürebileceğiniz uygulamalar!


Bazı mobil uygulamalar sayesinde akıllı telefon ile belgelerin taratılabileceğini biliyor muydunuz? İşte telefonu tarayıcıya dönüştüren uygulamalar.

Her şeyin mobilleştiği bir çağda yaşıyoruz. Akıllı telefonlar bu dönüşümün öncüleri konumunda. Bu galerimizde akıllı telefonların faydalı bir özelliğinden bahsedeceğiz. Doküman taratmak için akıllı telefonunuzu kullanabilmenizi sağlayan bazı uygulamalar mevcut. En iyilerini sizler için derledik.

İlerleyen sayfalarda 5 adet mobil uygulama sizleri bekliyor. Android ve iOS işletim sistemlerine uyumlu olan bu uygulamalar sayesinde, akıllı telefon ve tablet bilgisayarların kamerasını kullanarak elinizdeki sayfaları taratabilir ve dijital ortama kolayca aktarabilirsiniz. Bu sayede bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan çoğu işinizi halletmeniz mümkün. İşte o uygulamalar.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git