Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung 3 boyutlu tarama yapabilen uygulamasını yükledi

Samsung 3 boyutlu tarama yapabilen uygulamasını yükledi

Geliştirdiği akıllı telefonlarla birlikte kendisinden sıklıkla bahsettirmeyi başaran Samsung üç boyutlu tarama yapabilen uygulaması ile ilgili sürprizi verdi. Galaxy Note 10+ cep telefonlarında en çok konuşulan konu ToF sensörü ile kullanılabilen üç boyutlu tarayıcıydı. Şirket bunun kullanılmasını yeni uygulamasıyla sağlayabilecek.

Samsung şirketi daha önceden de 3 boyutlu bir tarama yapabilen uygulamasını geliştirdiğini söylemişti. Kuruluş bunu 3D scanner uygulaması ile gerçekleştirecek.

Samsung 3 boyutlu tarama uygulaması yeni özellikler sunacak

Samsung tarafından geliştirilen 3D scanner uygulamasını kameraya tanıtmanız nesnelerin üç boyutlu modellerini ortaya çıkarıyor. Ayrıca bu modeller isteyen herkes için GIF haline de getirilebiliyor. Hatta isteyenler için fotoğraf ve videoları da eklenebiliyor.

uc boyutlu fotograf

Samsung Galaxy Note 10+ modeline sahip olan herkes bu uygulamayı Galaxy Store üzerinden indirebilir. Ancak bunu diğer akıllı telefon sahipleri de indirebilmesine rağmen yine de ToF sensörü olmayanlarda işe yaramayacak.

Samsung diğer rakiplerinin kamera alanında ortaya koyduğu güçlü ilerlemeler nedeniyle zor günler yaşıyordu. Şirket bu nedenden dolayı kamera konusunda daha fazla incelik göstermeye çalışıyor. Peki sizce de Samsung kuruluşunun bu tür çalışmaları kullanıcılar açısından yeterli bulunacak mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Samsung katlanabilir telefon için yeni patent aldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting