Galaxy M15 5G : Galaxy M Serisi’nin Yeni Üyesi Ortaya Çıktı

Galaxy M15 5G

Yeni Galaxy M15 5G ile Galaxy M Serisi’nin sunduğu olanaklar, Samsung’un en yeni mobil teknolojileriyle daha da güçlendirildi. Galaxy M15 5G, Samsung’un yeni ve özgün mobil teknolojilerinden bazılarıyla güvenilir performansı bir arada sunuyor.

Yeni Galaxy M15 5G’nin güçlendirilen ekran ve kamera özellikleri, güvenlik koruması, 6,000 mAh büyük bataryası, 2.2 GHz’lik güçlü işlemcisiyleve güncellemeler sayesinde uzun süren kullanım ömrüyle Samsung, kullanıcılarına sunduğu mobil deneyimleri daha da iyileştirmeye, çeşitlendirmeye ve daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

Galaxy M15 5G
Sürükleyici ekran

Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi M15 5G, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri izlerken ve sosyal medyada gezinirken ihtiyaç duyduğu ekran performansını güçlendiren yeni özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ekran geçişlerini daha akıcı hale getiren 90 Hz yenileme hızına eşlik eden Vision Booster teknolojisine sahip – 6.5 inç FHD+ Süper AMOLED ekran, bir önceki modele göre %40 oranında artırılan parlaklığıyla ve daha canlı ve net görüntüleme deneyimiyle dış ortamda tam bir performans canavarına dönüşüyor.

Kullanıcılar 800 nit’e ulaşan parlaklığıyla Infinity U sürükleyici ekranda en sevdikleri içerikleri izlemenin keyfine varırken,  M15 5G’nin Göz Koruma özelliği sayesinde göz sağlığı konusunda endişe etmiyor.

5MP Ultra Geniş kamera

Galaxy M15 5G, sınıf atlayan sürükleyici ekranının yanı sıra 50 MP çözünürlüklü kamerasıyla fotoğraf ve video çekimini çok daha zahmetsiz ve keyifli hale getiriyor. Arka kamera setine eklenen 5 MP Ultra Geniş kamerayla daha da iyileştirilen kamera performansı, kullanıcıların en değerli anlarını en canlı haliyle ölümsüzleştirmesine olanak tanıyor.

5MP Ultra Geniş kamerasına eşlik eden 50 MP ana kamera, 2MP Makro Kamera ve 13 MP ön kamera ile  M15 5G, kullanıcılara daha esnek bir kamera deneyimi vadediyor. M15 5G’nin kamera ve video özellikleriyle kullanıcıların hayatın keyifli anlarını yakalarken kullanabilecekleri seçenekler de çoğaldı.
Galaxy M15 5G kullanıcıları, AR Zone özelliğiyle kendi emojilerini oluşturabilecek; Food modu ile hazırladıkları veya bir restoranda yedikleri tabakları en güzel haliyle fotoğraflayabilecek; Fun Mode sayesindeyse en güzel snap’leri yakalayıp takipçileriyle paylaşabilecek.

Güçlü performans

Kamera ve ekran özelliklerinin yanı sıra Galaxy M15 5G, Galaxy M Serisi için akıllı cihaz deneyimini daha da iyileştiren bir performans vadediyor. 4GB’lık belleğe eşlik eden 128 GB’lık geniş depolama alanı sayesinde, M15 5G’nin yüksek çözünürlüklü kamerasıyla çekilen yüksek kaliteli içerikler için son derece yeterli bir depolama alanı mevcut.

Yeni 2.2 GHz’lik güçlü MediaTek Dimensity 6100+ işlemcisi ve One UI işletim sistemiyle güçlü ve verimli bir mobil cihaz deneyimi sunan Galaxy M15 5G, 6000 mAh dev bataryasıyla kullanıcıyı yarı yolda bırakmıyor. Güçlü performansı destekleyen dev bataryası ve 25W Süper Hızlı Şarj özelliğiyle kullanıcıya gün boyu kullanım olanağı sağlıyor.

M15 5G aynı zamanda sosyal medyada ve internette gezinme, sevilen dizileri ve video içeriklerini görüntüleme konusunda Galaxy M Serisi kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmayan ve sıradışı indirme ve içerik izleme deneyimi sunan 5G hız kapasitesine sahip.

vivo V30 : Pil Sağlığı Garantisi Veren Android Telefon