Ana sayfa Genel Free Guy filmi duyurusu oyun severlerden büyük ilgi gördü

Free Guy filmi duyurusu oyun severlerden büyük ilgi gördü

FOX kanalı, başrolünü Ryan Reynolds’un oynadığı Free Guy filmi hakkındaki ilk trailer’ı yayınladı. Filmin tanıtım videosu oyun severlerden büyük ilgi gördü.

Hollywood’un en çok kazanan aktörlerinden birine dönüşen Ryan Reynolds’un bir NPC’yi canlandıracağı film tamamen oyun dünyasını konu aloyor.

Free Guy video oyun dünyasının komedisi mi olacak?

New York şehrinde aslında bir oyunun içinde yaşadığını fark eden NPC’nin öyküsünü anlatan Free Guy aksiyon komedi türünde olacak.

Trailer’dan anladığımız kadarıyla filmin, mantık dışı oyun temalarıyla alay ettiğine de şahit olacağız. Örneğin, kahramanlardan birinin roket atarla ateş ettikten sonra dev roket atarı sırtına doğu koyduğu ve dev silahın anında kaybolduğu trailer’da dikkat çekiyor. Ya da yaralanan kahramanın, medi-kit alır almaz kendine gelip iyileşmesi gibi detaylar, trailer içinde görülebilir.

Öykü ise, video oyun dünyasındaki kahramanların sağa sola saldırıp sürekli ateş edip, aksiyon yaşayabilmeleri için şehirde “figüran” gibi yaşayan NPC’lerin gözünden akıyor olacak.

Filmin beyaz perdede gösterim tarihi olaraksa 3 Temmuz 2020 tarihi duyuruldu. Yani filmi seyretmemize henüz 8 ay var. Sinemadan sonra ise filmin Disney+ servisinde gösterime girmesi bekleniyor zira yapımcısı Disney.

Kerimcan Durmaz hapis cezasına çarptırıldı

Netflix’in ise rakibi Disney’e karşısındaki zayıflayan konumu, bu tür büyük bütçeli Disney sinema filmleri ortaya çıktıkça daha da belirgenleşecek gibi görünüyor.

Ryan Reynolds ise son dönemde yıldızı hızla parlayan bir aktör olarak, yüksek bütçeli Hollywood filmlerinin en önemli isimlerinden biri oldu. Oyuncu filmden kazandığı parayla ABD’de internet hizmetleri satan bir GSM şirketine ortak olmuştu. Böylece, gelecekte teknoloji alanında yatırımlar yapmak istediğini belli etmişti.

Film hakkında yayınlanan trailer’ı aşağıda izleyebilirsiniz. Filmin oyun dünyasına dair eleştirileri konusunda da yorumlarınızı haberin altına yazabilirsiniz.

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler