Fortnite için Kratos görünümü kullanıma sunuldu

Fortnite için Kratos

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Fortnite için Kratos görünümü kullanıma sunuldu.

Epic’in sahibi olduğu ve App Store/Play Store mağazalarından şutlanan Fortnite, diğer platformlarda büyümeye tam gaz devam ediyor. PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC üzerinden oyuncular ile buluşmaya devam eden oyun bugün büyük bir sürpriz ile karşımıza çıktı. Bugün sürpriz bir şekilde Fortnite için Kratos görünümü kullanıma sunuldu.

Sayılamayacak kadar çok Valkür’e meydan okuyan Kratos, Fortnite’ta savaşa giriyor. Kratos, 5. Sezon’da ava ilk katılanlar arasında yer alıyor. Dünyayı yok etme gücüne sahip olanlarla savaşmış Kratos ile varoluşsal bir tehdit olan Döngü’yü durdurmak çok kolay olacak Adayı kurtarmak için Kratos’u savaşa katmak için kıyafet mağazasından görünümü satın almanız gerekiyor.

PUBG 9.2 güncellemesi çok yakında geliyor

Hem ayrı olarak hem de Yeminbozan setinin geri kalanıyla birlikte Kratos Paketi’nde mevcut. Yeminbozan setinde Kratos’un tanıdık eşyaların yer alması oldukça hoş olmuş diyebiliriz.

Kratos’un sevgili eşi Adil Laufey’nin hatırası Muhafız Kalkanı planörüyle savaşa süzülün ve Mimir sırt süsüyle kılavuzunuz ilim olacak. Ayrıca, Mjölnir’i de döven Brok ve Sindri’nin elinden çıkmış Leviathan Baltası kazmasıyla hasada başlayın. İlk dahili kazma ifadesi olma özelliğine sahip Leviathan Baltası kazmasının dahili Dondurucu Patlama ifadesini etkinleştirerek donmuş canavarı serbest bırakın.

Kratos kıyafetini satın aldıktan sonra PlayStation 5’te bir maç oynadığınızda, PlayStation mirasının anısına Zırhlı Kratos tarzının kilidini açacaksınız.

Fortnite için Kratos

Fortnite için Kratos görünümü + Mimir sırt süsü 1.500 V-Papele veya Yeminbozan setinin tamamı 2.200 V-Papele alınabiliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir