The Forest PlayStation 4’e Taşınıyor

The Forest 575

Açık dünyada geçen bir hayatta kalma oyunu olan The Forest, Steam kullanıcılarına sunulmasının ardından şimdi de PlayStation 4’e taşınmaya hazırlanıyor.

Bağımsız oyun stüdyosu Endnight Games tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu The Forest hala yapım aşamasında olsa da, oyunun oynamaya müsait Beta versiyonu Mayıs ayında oyunseverlerin beğenisine sunulmuştu. Son dönemde bağımsız oyun stüdyoları arasında oldukça popüler hale gelen hayatta kalma oyunlarına yeni bir soluk getiren oyun herkesi memnun etmeyi başaramamış olsa da sağlam bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı ve böylece Sony’nin de dikkatini çekmeyi başardı.

The_Forest_DG

Yeni nesil konsolu PlayStation 4’ün kullanıcılarına olabildiğince fazla oyun seçeneği sunmak isteyen Japon teknoloji devi Sony, şu ana kadar sadece Steam kullanıcıları tarafından ulaşılabilen The Forest’ı PlayStation 4‘e e taşımaya hazırlanıyor. Endnight Games ile anlaşan Sony, oyunun önümüzdeki dönemde yeni nesil konsoluna taşınacağını açıkladı.

Açık bir dünyada geçen ve kullanıcıyı uçak kazası sonrası düştüğü gizemli bir ormanın ortasında tek başına bırakan The Forest, ormanda bulunan mutasyona uğramış yamyamların saldırıya geçmesiyle bir hayatta kalma oyunu haline geliyor. Birçok oyunun aksine herhangi bir hikayesi olmayan ve kullanıcıya herhangi bir görev vermeyen oyun, bunun yerine yemek bulma, inşa etme ve dövüşme gibi hayatta kalmak için gerekli olan eylemlerin yapılması üzerine kurulu.

Yeni Gears of War İçin Hazırlıklar Sürüyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir