Ana sayfa İnternet Flickr bugün fotoğrafları siliyor!

Flickr bugün fotoğrafları siliyor!

Yahoo’nun bünyesinde yer alan Flickr, bugünden itibaren ücretli üyelik modeline geçiş yapıyor. Eğer platform üzerinde 1.000’den fazla fotoğrafınız varsa bu fotoğrafları indirmek için son gün bugün. Fotoğraf depolama devi bugünden sonra fotoğrafları silecek.

Yahoo’nun bünyesinde yer alan ve oldukça popüler fotoğraf paylaşma/depolama platformu olan Flickr, tüm üyelerine 1 TB‘lık ücretsiz depolama alanı sunuyordu. Ancak firma ücretli üyelik sistemine geçeceğini geçtiğimiz yıl duyurmuştu.

Firma, 5 Şubat 2019 tarihine kadar kullanıcıların ya ücretli üyeliğe geçmelerini ya da fotoğraflarını indirmelerini tavsiye etmişti. Çünkü firma ücretsiz abonelerinin fotoğraflarını bu tarihten itibaren silecekti.

Flickr’daki fotoğraflarınız indirin!

Platform üzerinde ücretsiz olarak sadece 1.000 adet fotoğraf depolanma imkanı sunan firma, yarından itibaren ücretsiz üyelerinin 1.000’in üzerindeki fotoğraflarını rastgele silecek.

Eğer fotoğrafları indirmek istemiyor ve bu hizmeti kullanmak istiyorsanız, ayda 4.99 dolar yıllık peşin veya ayda 6.99 dolar ödeyerek Pro planına geçiş yapamız gerekiyor.

Google 2018’de ne kadar kazandı?

Türkiye şartlarına göre oldukça pahalı olan Pro planlar yerine Google Fotoğraflar veya iCloud Fotoğraflar’a geçiş yapabilirsiniz.

Flickr

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler