Ana SayfaGenelThe Sims 4 ücretsiz oluyor

The Sims 4 ücretsiz oluyor

2014 yılında çıkan ve o günden bu yana ücretli şekilde satılan The Sims 4, önümüzdeki aydan itibaren ücretsiz oluyor.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve tüm zamanların en popüler oyun serileri arasında yer alan The Sims’in 2014 yılında çıkan dördüncü oyunu, çıkışından yaklaşık sekiz yıl sonra ücretsiz oluyor. The Sims’in resmi Twitter hesabı, müjdeli haberi bugün duyurdu. The Sims 4, 18 Ekim’den itibaren hem PC ve MAC’te hem de oyun konsollarında ücretsiz hale gelecek.

Elbette Electronic Arts oyunun sadece en temel versiyonunu ücretsiz olarak sunacak. 2014’ten bu yana çıkan çok sayıdaki ek paket ise bugüne kadar olduğu gibi ücretli olarak satılacak. Bildiğiniz gibi farklı farklı modları oyna ekleyen bu ek paketler, The Sims oyunlarının önemli bir parçası. Bu yüzden Electronic Arts’ın oyunu ücretsiz olarak sunması, uzun vadede oyundan daha fazla gelir elde etmesine zemin hazırlayabilir.

The Sims 4 yepyeni bir özellikle geliyor!

Çünkü ana oyuna ücretsiz olarak ulaşan pek çok yeni oyuncu, ek paketleri de denemek isteyecektir. 60’tan fazla ek paket olduğu için Electronic Arts’ın oyuncuları ücretli olarak sunacağı pek çok The Sims ürünü bulunuyor.

Öte yandan Electronic Arts internet sitesinde yer alan resmi açıklama, önümüzdeki dönemde bu ek paketlere yenilerinin ekleneceğini gösteriyor. EA, The Sims ekibinin The Sims 4 kullanıcılarına yeni deneyimler sunmak için çalışmaya devam edeceklerini söylüyor.

Twitter’ın kirli çamaşırları ortaya saçılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting