FIFA Online 4 , 2 Eylül’de açılıyor!

FIFA Online 4

Yayıncı 101XP firması, EA SPORTS  FIFA Online 4 oyununun 2 Eylül tarihinde servise sunulacağını bildirdi.

 Geçmişin ve şimdinin yıldızlarının aralarında bulunduğu 17,000 futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30+ farklı ligden 600’den fazla takım sporseverleri bekliyor. FIFA Online 4 için yerel ve özel sunucular ile tüm Türkiye’den maksimum sayıda oyuncu için rahat oyun deneyimi arttırılıyor.

FIFA Online 4

28 Ağustos itibarıyla oyuncuları Dereceli Maçlar, Lig Maçları, geniş seçenekleri ile takım taktik formasyonu içeren Teknik Direktörlük Modu,arkadaşlarla oynamak için Özel Maç modlarınında aralarında bulunduğu bir çok farklı oyun modunu oynayabilecekler.Oyuncular aynı zamanda takım görünüşünü özelleştirebilecek, antremanlarla oyuncularını geliştirebilecek ve oyuncularını transfer pazarında takas edebilecekler.

EA SPORTS FIFAOnline 4 tamamen Türkçeleştirilmiş olup, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarındaki anlatımlarıyla da tanınan Murat KOSOVA &  Nebil EVREN, ikilisi tarafından seslendirildi.

28 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Erken Erişim Günlerine katılmak isteyen oyuncular, EA SPORTS FIFAOnline 4 resmi sitesi fo4tr.101xp.com üzerinden 27 Ağustos’a kadar kayıt olabilirler.

En ucuz otomatik SUV geliyor! Dacia Duster EDC


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir