FIFA 19 için muhteşem oyun modu!

FIFA 19

EA’in, FIFA 19 ile özlenen sokak futbolunu sessiz sedasız getirmek için planlar yaptığı bugün ortaya çıktı. FIFA 19’un bu oyun modu sayesinde 5’e 5 sokak futbol maçları yapabileceksiniz.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına 28 Eylül 2018 tarihinde gelecek olan FIFA 19’un, bugün yeni bir oyun moduna sahip olacağı ortaya çıktı.

PlayStation 2 ve GameCube zamanında yayınlanan FIFA Street ile sokak futboluna adım atan EA, çok sevilen bu serisini maalesef ki sonlandırmıştı. Bugün sızdırılan ekran görüntüleri, EA’in yeni FIFA oyunu ile sokak futboluna adım atacağını gösteriyor.

FIFA 19 sokak futbolu modu ile geliyor!

Yeni FIFA oyununda yer alacak olan oyun modu sayesinde 5V5 yani 5’e 5 maçlar yapabileceksiniz. Bu maçların normal futbol stadyumlarında olmayacağını, FIFA Street’te olduğu gibi sokakta oynanacağı aşağıdaki ekran görüntüsü ile ortaya çıktı.

FIFA 19

Oyuncular seçtikleri bir takımdan sadece 5 futbolcuyu oyuna dahil edebilecek. Şimdilik All-Star gibi karma bir beşli takım kurma opsiyonunun bulunmadığını belirtelim.

Türkiye Ligi geldi, PES 2019 fiyatı arttı!

Son olarak FIFA’nın PC’de 345 TL, Xbox One’da 358 TL ve PlayStation 4’te 359 TL gibi inanılmaz yüksek fiyat etiketi ile ön siparişe sunulduğun altını çizelim.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin