FIFA 19 demo detayları açıklandı


EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 19 için oynanabilir bir demo yayınlanacağı açıklandı. İşte FIFA 19 demo detayları ve çıkış tarihi.

Futbol oyunu denildiğinde akla gelen ilk seri olan FIFA yakında yeni oyunuyla karşımıza çıkacak. EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 19, PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 28 Eylül’de raflardaki yerini almış olacak. Yapımcı stüdyo oyunun tam sürümü yayınlanmadan önce oynanabilir bir demo yayınlanacağını açıkladı. FIFA 19 demo sürümü 13 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için oynanabilir olacak.

FIFA 19 demo sürümü geliyor

13 Eylül’de oyun severlerin beğenisine sunulacak olan FIFA 19 demo sürümünde yolculuk modu ile vs. modları oynanabilir olacak. Ayrıca vs. modunda Şampiyonlar Ligi atmosferinde maç yapılabilecek. Bilindiği üzere UEFA lisansları şimdiye kadar Konami’ye aitti. Yani Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi uzun bir sürenin ardından FIFA 19 ile lisanslı bir şekilde karşımıza çıkacak.

FIFA 19 demo sürümünde Manchester City, Manchester United, PSG, Bayern Munich, Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur, Juventus, Real Madrid, Atletico Madrid ve Roma takımları oynanabilir olarak yer alacak.

Bu arada dip not olarak belirtelim. FIFA 19’da Türkiye Süper Ligi de lisanslı bir şekilde yer alacak. Ayrıca oyun geçtiğimiz son bir kaç yılda olduğu gibi yine Türkçe dil desteğiyle gelecek.

FIFA 19 en iyi futbolcular


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin