Ana sayfa Facebook Facebook tasarımı yenilendi!

Facebook tasarımı yenilendi!

Facebook tasarımı bugün sessiz sedasız iOS cephesinde yenilendi. Facebook’un yeni tasarımı sadeliği ile dikkat çekiyor. İşte o yeni tasarım!

Facebook, geçtiğimiz gün düzenlemiş olduğu etkinlikte mobil ve masaüstü tasarımını daha sade bir şekilde yenileyeceğini açıklamıştı. 2019 yılı içerisinde olacak olan bu değişim bugün ilk olarak mobil cephede yaşandı. Facebook, iOS platformundaki uygulamasını OTA üzerinden sunduğu güncelleme ile sessiz sedasız yeniledi.

Yeni tasarımda; aynı Google’ın Gmail’de uyguladığı üst bar renginin beyaz ile değiştirmesi dikkat çekiyor. Facebook yazısını yenileyen ve daha açık mavi rengini tercih eden firma, ifadelerde de düz bir tasarım yerine daha albenili duran bir tasarım kullanıyor.

Facebook Messenger Windows ve macOS’e geliyor!

Şimdilik kademe kademe olarak sunulan bu yeni tasarımın son hali olmadığını düşünüyoruz. Muhtemelen sosyal medya devi sunacağı büyük çaplı yeni güncelleme ile tasarımda daha farklı değişikliklere gidecektir.

Facebook tasarımı işte böyle görünüyor!

Facebook tasarımı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler