Ana sayfa Facebook Facebook Messenger Windows ve macOS'e geliyor!

Facebook Messenger Windows ve macOS’e geliyor!

Facebook Messenger, Windows ve macOS platformlarına uygulama olarak gelecek. Peki, Messenger uygulaması masaüstü platformda nasıl görünecek?

Facebook, geçtiğimiz gün düzenlemiş olduğu etkinlikte yenilikleri ile karşımıza çıkmıştı. Bu etkinlikte Facebook, mesajlaşma uygulaması olan Messenger’ı Windows ve macOS platformuna getireceğini açıkladı. Bu zamana kadar Messenger ya internet tarayıcısı üzerinden ya da 3. parti uygulamalar ile kullanılabiliyordu.

Facebook Messenger native olarak masaüstüne geliyor!

Bu 3. parti uygulamaların alt yapısı da internet tarayıcısı olduğu için pek verimli bir deneyim sunulmuyordu. Ancak Facebook, native olarak Messenger uygulamasını Windows ve macOS’e sunarak üst düzey bir deneyim sunmayı planlıyor.

Spotify kullanıcı sayısı açıklandı!

2019 yılı içerisinde kullanıma sunulacak olan uygulama ile mesajlaşmanın yanında sesli ve görüntülü görüşmeler de yapabileceksiniz. Eğer Messenger’ın masaüstü sürümünü 3. parti olarak macOS’te denemek istiyorsanız, Caprine adındaki uygulamayı buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows 10 cephesinde tam anlamıyla kullanım deneyimi sunmasa da Messenger AI uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Facebook Messenger

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler