Ana sayfa Haber F1 2014 Yeni Nesil Konsollara Gelmeyecek

F1 2014 Yeni Nesil Konsollara Gelmeyecek

Yarış tutkunu oyunseverlerin merakla beklediği F1 2014’ü resmi olarak duyuran Codemasters stüdyosu, oyunun yeni nesil konsolları es geçeceğini açıkladı.

Yarış dünyasının zirvesinde yer alan Formula 1’i oyun dünyasına taşıyan F1 serisinin yeni üyesi olan F1 2014, yapımcı firma Codemasters tarafından resmi olarak duyuruldu. Ancak Codemasters’ın bu duyurusunun detayları, yeni F1 oyununu merakla bekleyen yeni nesil konsol sahiplerini pek de memnun etmeyecek. Daha önce Amazon’da sadece PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için ön siparişe sunulan F1 2014‘ün yeni nesil konsolları es geçeceği, Codemasters tarafından doğrulandı.

F1_2014

Oyunlarını yeni nesil konsollara taşımak konusunda pek de aceleci görünmeyen Codemasters stüdyosu, geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü Grid Autosports’ta da yeni nesil konsolları es geçmişti. Daha önce yaptığı açıklamlarla F1 2014‘ü yeni nesile taşıyabileceğinin sinyallerini veren stüdyo, bu geçişi yapmak için gerekli zamanı bulamamış gibi görünüyor. Ancak bir yandan da F1 2015 üzerinde çalışmakta olan stüdyo, bu oyunun yeni nesil konsollar için de yayınlanacağını açıkladı.

Dead Island 2 Gamescom 2014′te Oynanabilecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler