Exxen Şampiyonlar Ligi için özel kampanya düzenledi

Exxen sosyal medyada büyük tepki çekti

Son zamanlarda yaptığı atılımlarla rakiplerinin önüne geçmek isteyen Exxen, futbolseverleri sevindirecek yeni bir kampanya başlattı.

Exxen Şampiyonlar Ligi için özel kampanya düzenledi. Netflix’in popülaritesiyle birlikte gözlerin çevrildiği çevrimiçi video platformu furyasına katılarak Exxen platformunu kuran Acun Ilıcalı, futbol sevgisini de bu işin içine katarak Exxen’e iki farklı abonelik paketi getirmişti. Bu kapsamda Şampiyonlar Ligi maçlarının telifini alan ExxenSpor, reklamlı abonelik paketini aylık 119,90-TL’den reklamsız abonelik paketini ise aylık 134,90-TL’den satışa sunmaya başladı.

Exxen sosyal medyada büyük tepki çekti

Bununla birlikte eğer bu paketlere abone olmak konusunda kararsızsanız, şirket tarafından yeni başlatılan bir kampanya bu kuşkularınızı giderebilmenizi sağlayabilir. Yapılan açıklamaya göre, bugünden itibaren platforma kayıt olan kullanıcılar ilk 5 gün ücretsiz deneme sürecine dahil olabilecekler. Bunun anlamı, eğer bu hafta oynanacak şampiyonlar ligi maçlarını ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız, bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Exxen Şampiyonlar Ligi için özel kampanya düzenledi

Öte yandan fiyatların geçtiğimiz aylara göre bir hayli zamlanması sonrası tepki çeken Exxen, bu hamlesiyle biraz olsun kullanıcılarının gönüllerini almak istiyor olabilir. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki, son dönemde abonelik ücretlerini arttıran tek isim Exxen değil. Sektörün en önemli ismi olarak kabul edilen Netflix’de geçtiğimiz haftalarda fiyatlarını güncellemişti.

Exxen'de en çok izlenen yapım

Hatta BluTV’nin yıl içerisinde ikinci kez fiyat güncellemesine gitmesi, aboneleri tarafından tepkiyle karşılanmıştı. İşte bu gelişmelerden anladığımız kadarıyla, zam furyası henüz dinmiş değil ve önümüzdeki haftalarda bu popüler video izleme platformları yeni “fiyat güncellemeleri” ile yeniden karşımıza çıkabilir.

PlayStation VR2’den beklentiler çok büyük