Evlilik Hazırlıkları Media Markt İle Kısalıyor

Media Markt 2

Media Markt, evlenecek çiftlerin evlilik hazırlıklarını kolaylaştırıyor.  8 – 11 Mart tarihlerinde seçili beyaz eşya ve elektronik ürünlerde avantajlı fiyatlar sunan Media Markt, evlilik hazırlığı yapanlara binlerce çeşidiyle seçme kolaylığı sunuyor.

Dünya markalarını bol çeşit, düşük fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunan Media Markt, televizyondan, mikrodalga fırına, elektrik süpürgesinden buzdolabı ve çamaşır makinesine kadar pek çok üründe geçerli indirim kampanyası ile yeni evlenecek çiftlerin yüzünü güldürecek.

8 – 11 Mart tarihlerinde gerçekleşecek kampanya ile geniş aile olmayı dileyenlere özel 8 kg kapasiteli LG Çamaşır Makinesi 1,199 TL yerine 899 TL’den, Full HD özelliğiyle birbirinden heyecanlı filmler izlemek isteyenlere 42” LG Led TV 2,499 TL yerine 1,699 TL’den, evleri pırıl pırıl temizleyen Philips Elektrikli Süpürge ise 599 TL yerine 499 TL’den satışa sunuluyor.

    MediaMarkt

 Media Markt’ın evleneceklere ve evini yenileyeceklere özel sunduğu kampanyada, mutfak ihtiyaçlarını karşılayan ürün grupları da indirimli fiyatlarla sunuluyor. Media Markt, 50 bine varan ürün yelpazesiyle A’dan – Z’ye seçme özgürlüğü sunarken, çiftlerin en fazla vaktini alan evlilik alışverişlerinde zamandan da tasarruf sağlıyor. 

Samsung Mikrodalga Fırın 229 TL yerine 179 TL’den, keyifli kahvelerin yaratıcısı Delonghi Kahve Makinesi ise 129 TL yerine 89 TL’den satışa sunulan ürünlerde kredi kartlarına 9 taksit imkanı da bulunuyor.

CES 2014’e Damgasını Vuran Tabletler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir