Media Markt’tan İzmir’e 4’üncü mağaza!

media markt

Media Markt, İzmir’deki 4’üncü mağazasını 27 Kasım Cuma günü, Point Bornova AVM’de hizmete açtı. Türkiye’de üçüncü, İzmir’de ise ikinci yeni konseptteki küçük metrekareli mağazasını İzmirliler ile buluşturan Media Markt, ziyaretçilerine 50 bine varan ürün çeşidini düşük fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor.

360 derece perakende çözümü ve ürün deneyimleme alanlarıyla alışverişi keyifli hale getiren Media Markt, birden fazla kanalı entegre ettiği dijital çözümleriyle de fark yaratıyor. Media Markt’ın çoklu kanal stratejisi kapsamında tüketiciler, mağazadaki kaçırılmayacak Media Markt tekliflerine ek olarak, istedikleri ürüne mağazada belli alanlara yerleştirilen özel dokunmatik ekranlardan da ulaşabilecekler. Böylece tüketiciler Media Markt’ın bol çeşit sunan dünyasını keşfederek alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sürebilecekler.

media markt

İzmir Bornova’daki mağazasının açılışına ilişkin konuşan Media Markt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım, “Perakende, yapısı gereği her zaman değişikliklere hazırdır. Kendi doğamızda yer alan dinamizmi perakendenin değişen dünyasına çok kolay adapte edebiliyoruz. Bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz küçük metrekareli mağazalarımıza bir yenisini daha eklemekten dolayı çok mutluyuz. İzmirliler teknoloji alışverişini çok seviyor ve yenilikleri yakından takip ediyor. Media Markt olarak tüketicilerimizi dinledik ve onların yakınına geldik. Bundan böyle İzmirli teknoloji severler, Media Markt’ın 50 bine varan ürün çeşitliliği arasından seçtikleri ürünlere düşük fiyat ve üstün kaliteli servisimizle sahip olabilmenin keyfini sürecekler” dedi.

Toplam 21 profesyonel satış danışmanının görev aldığı mağazada, açılışa özel teklifler de dikkat çekti. Açılışta iPhone6 2,699 TL yerine 2,199 TL’den, LG Full HD Smart Led TV 1,999 TL yerine 1,499 TL’den, Intel Core i3 işlemci Dell dizüstü bilgisayar 1,599 TL yerine 1,099 TL’den, Canon fotoğraf makinesi ise 1,499 TL yerine 1,249 TL’den alıcısını buldu. Tüm bu fırsatlara özel anlaşmalı bankadan yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da tüketicileri bekliyor.

Dev tablet Galaxy View için ilk reklam yayınlandı!