Yeni evlenecek çiftler için müthiş kampanya


Samsung, 2 Mart- 31 Mart  tarihleri arasında gerçekleştireceği kampanya ile yeni evlenecek çiftler için hazırlanıyor. Kampanya dahilinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi veya üçlü ankastre set ocak, fırın, davlumbaz’ın birlikte satın alınması durumunda Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus hediye olarak veriliyor.

Samsung yeni evlenecek çiftler unutmadı. Samsung 2 farklı çeyiz paketi kampanyası ile tüm evlenecek çiftleri hayallerinde evlere bir adım daha yaklaşıyor.  3’lü Beyaz Eşya Paketi ile Samsung marka beyaz eşya ürünlerini paket olarak (1 çamaşır makinesi, 1 bulaşık makinesi, 1 buzdolabı) alan tüketiciler https://shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvar  adresinden kampanyaya başvurarak Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus cep telefonu hediyesine sahip olabilecekler.3’lü Ankastre Paketi ile Samsung marka 3’lü ankastre ürünleri set olarak (1 Ocak, 1 Fırın, 1 Davlumbazı)  satın alan tüketiciler ise aynı şekilde tavsiye edilen satış fiyatı 849 TL olan Samsung SM- G532F Galaxy Grand Prime Plus model cep telefonu hediye olarak alabilecek.

Daha fazla bilgi için https://shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvar  adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Son başvuru tarihi 15 Nisan…

1000 TL altına alınabilecek en iyi 5 akıllı telefon


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin