Evil Dead Rise’da dağ evi olmayacak. Bu kez yükseklere çıkabiliriz

sadqw

Evil Dead: Birkaç arkadaş, ufak bir tatil ve iyi vakit geçirmek amacıyla gittikleri dağ evinde hiç beklemedikleri şeylerle karşılaşır. Ne sevimli bir senaryo, değil mi(!)

Evil Dead serisiyle ilgili kısa süre önce heyecan verici bir bilgi gelmişti ve Bruce Campbell, Evil Dead Now isimli yeni filmin yolda olduğunu söylemişti. Yeni gelen bilgiler ise, bu ismin değiştiğini ve EvilDead Rise isminde karar kılındığını gösteriyor. Yine Campbell, kısa süre önce katıldığı bir röportajda, yeni film için “Artık ağaçlar arasındaki ev konsepti yok” demişti.

Bu bilgilerin de ışığında, şimdi gelelim söylenti boyutundaki yeni detaylara. Bloody-disgusting sitesinde yer verilen bilgilere göre yeni filmin geçeceği ortam olarak “bir gökdelendeki ofis” tercih edilebilir ve bu gerçekten de seri için çok farklı bir hareket olur.

Evil Dead Rise'da dağ evi olmayacak. Bu kez yükseklere çıkabiliriz

Bruce Campbell’ın seriyi yeni bir boyuta taşımak istediği de bulunuyor. Bu bağlamda yeni filmde orman içindeki ev konseptiyle karşılaşmazsak buna şaşırmamamız gerekiyor.

Bu arada, Rise’ın daha önce hazırlanan tüm ED yapımlarından bağımsız olması isteniyor ve eğer başarı sağlanırsa, devam filmleri de olacak.

Bildiğiniz üzere Bruce Campbell’ı artık Ash karakteri olarak izleyemiyoruz. Bu yeni Evil Dead filminde, başrolde yine bir kadın karakterin olacağı konuşuluyor. Campbell ise Sam Raimi ile birlikte yapımcı koltuğunda olacak.

Yeni detaylar oldukça paylaşacağız.

Crysis Remastered, PS4 Pro’da şov yapacak! Peki ya PS5?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir