Estia Hybrid UPS : Sınırsız enerjinin yeni adı

Hybrid UPS

İnform, yeni nesil teknolojinin ürünü olan Hybrid Solar UPS ile hastane, konut, okul ve işletmeler için maksimum güç ve güvenlik sağlıyor. Yüklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten sağlayarak sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlayan Estia Hybrid UPS , çarpıcı tasarımıyla da sıradanlığa meydan okuyor.

 İnform’un mühendisleri tarafından tasarlanan Estia Hybrid UPS , on-grid inverter çalışma modu ile yüklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten sağlıyor, güneş enerjisinin yetmediği noktada ise şebekeden karşılıyor.

Yükün düşük olması durumunda solar panellerden üretilen enerji şebekeye aktarılıyor. Şebekenin kesilmesi veya arızalanması durumunda da ihtiyaç duyulan enerji Estia Hybrid’in içindeki akü grubundan sağlanıyor. Estia Hybrid, yeni nesil teknolojisi sayesinde işletmelerin karbon ayak izini küçültüyor ve böylece çevresel etkileri de en aza indiriyor.

Hybrid UPS

3 Faz giriş – 3 Faz çıkıştan oluşan Estia Hybrid Solar UPS, geniş haberleşme seçeneğini frekans ve gerilim aralığıyla buluşturmanın ötesinde güçlü ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor.

Yüksek güç faktörü ve akıllı akü yönetimi ile optimum seviyede kullanılan akülerini 3-kademeli şarj tasarımıyla da birleştiren Estia, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor. İşlevsel genişletilmiş kontrol özelliğiyle tasarlanmış LCD paneliyle kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan Estia, tüm işletmeler için birinci sınıf güvenlik sunuyor.

Google Voice artık şüpheli çağrıları tespit edebilecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir