Dota Underlords betası başladı

Dota Underlords

PC üzerinde en çok oynanan online yapımlardan biri olan Dota 2’nin sevilen modu Auto Chess’in bağımsız versiyonu Dota Underlords beta sürecine girdi. İşte detaylar.

Günümüzde PC üzerinde en çok oynanan online oyunlar denildiğinde akla gelen ilk isimler PUBG ya da Fortnite olabilir. Fakat bu durum her zaman bu şekilde değildi. Son dönemde battle royale tarzındaki shooter oyunlarının hayli popüler olduğu inkar edilemez bir gerçek.

Fakat günümüzde bir 3 – 4 yıl öncesinde moba tarzındaki yapımlar e-spor arenasında zirvede yer alıyordu. Moba tarzı yapım denildiğinde, şimdilerde olduğu gibi o dönemde de iki isim ön plana çıkıyordu. Dota 2 ve LoL.

Şu aralar bu iki yapım PUBG ve Fortnite’ın gölgesinde kalmış durumda. Fakat yine de muazzam bir oyuncu kitlesine sahip oldukları söylenebilir.

Dota Underlords artık oynanabilir!

Valve, Dota 2 için düzenli bir çalışma takvimine sahip. Yani belli aralıklarla oyuna yenilikler ve güncellemeler geliyor. Bu yeniliklerden sonuncusu ise Dota Underlords.

Bilindiği üzere Dota 2 için pek çok mod mevcut. Bu modlardan en sevileni ise Dota Auto Chess. İşte Dota Underlords, Dota Auto Chess’in bağımsız versiyonu olarak karşımıza çıkacak.

Valve oyunun beta versiyonunun geçtiğimiz gün itibariyle kullanıma sunulduğunu belirtti. Dileyenler beta sürümünü Steam, Google Play ve App Store üzerinden indirip oynayabilecekler.

The Witcher 3 Switch’te nasıl görünüyor?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir