Ana sayfa Dosya Konusu En ucuz dizel otomobiller Haziran 2019

En ucuz dizel otomobiller Haziran 2019

Son dönemde dizel otomobillere olan ilgi hayli azalmış durumda. Peki ÖTV kampanyasının son günlerinde en ucuz dizel araçlar hangileri? İşte en ucuz dizel otomobiller Haziran 2019 listesi.

Geçtiğimiz sene Eylül ayında start alan sıfır otomobilde ÖTV kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Nitekim bu kampanya 30 Haziran itibariyle son bulacak. Hali hazırda ÖTV indiriminin uzatılacağına dair bir bilgi verilmiş değil. Yani mevcut şartlarda, önümüzdeki ay otomobil fiyatlarında önemli bir artış gerçekleşmesi bekleniyor.

Peki bu ay, ÖTV indirimi bitmeden alabileceğiniz en ucuz dizel otomobiller hangileri? Bu yazımızda en ucuz dizel otomobiller 2019 listemizi sizlerle paylaşacağız.

En ucuz dizel otomobiller Haziran 2019 listemizi oluştururken en dip fiyatlı modelleri baz aldık. Yani listedeki araçların bazılarında 4 cam otomatik bile olmayabilir.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri en ucuz dizel otomobillerle başbaşa bırakalım.

Haziran’da alınacak en ucuz dizel otomobiller

Renault Clio

Model: Joy 1.5 dCi 75bg
Fiyatı: 117.400 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler