Ana SayfaGenelElon Musk bu alışkanlığından kurtulmak istiyor

Elon Musk bu alışkanlığından kurtulmak istiyor

Elon Musk, Mars’ı kolonize etme planları olan bir multimilyarder olmasına rağmen, şaşırtıcı bir alışkanlığa sahip. İşte tüm detaylar.

Tesla ve SpaceX CEO’su, uyandığı andan başlayarak günlük rutinini yenilemek istiyor. Full Send Podcast ile yakın tarihli bir röportajda Musk, sabah ilk iş telefonunu kontrol ettiğini ve bunun sağlığına zararlı olabileceğini düşündüğünü söyledi. Musk programda “Birçok insanın yaptığından şüphelendiğim kötü bir alışkanlığım var. Uyandığım gibi hemen telefonumu kontrol etmek” dedi. “Aslında bu korkunç bir alışkanlık.”

Elon Musk bu alışkanlığından kurtulmak istiyor

Daha önce bir Alman otomobil dergisi olan Auto Bild’e her günün ilk 30 dakikasını e-postaları kontrol ederek geçirdiğini söyleyen Musk, şimdi bu alışkanlığı bir antrenmanla değiştirmek istediğini söylüyor. Elon Musk, Full Send Podcast’te “Çalışmaya ve daha iyi durumda olmaya ihtiyacım var” dedi. “Yani, uyanır uyanmaz hemen telefonuma bakmaktan en az 20 dakika egzersiz yapmaya geçeceğim – sonra telefonuma bakacağım.” ifadelerini kullandı. IDC Research’ün bulgularına göre, akıllı telefon kullanıcılarının yaklaşık %80’i, uyandıktan sonraki ilk 15 dakika içinde telefonlarını kontrol ediyor.

Genellikle sda yatağa giden ve sabah 9:30’da uyanan Elon Musk, akıllı telefon alışkanlığının biraz endişeden doğduğunu söyledi. CEO, Uyurken herhangi bir şirket acil durumunu kaçırmadığından emin olmak istiyor. Musk, bu röportajda, “Muhtemelen günde sekiz diyet kola içmek ya da daha saçma bir şeyi sevdiğim zamanlar oldu” dedi.

Microsoft Sony ile gerilimi tırmandıracak açıklamalar yapıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting