Ana SayfaHaberThe Elders Scrolls Online, Yakında Piyasada!

The Elders Scrolls Online, Yakında Piyasada!

Bethesda’nın yakında satışa sürülecek MMORPG yapımı The Elders Scrolls Online hakkındaki detaylar ortaya çıktı.

The Elder Scrolls V: Skyrim, 2011 yılının en önemli oyunlarından biriydi ve Dünya tarihinin en iyi RPG yapımları arasına da adını yazdırdı. İnanılmaz derecede büyük evreni, binlerce karakterle etkileşimi, hikayesi ve grafikleriyle buglarını affettirmeyi başarmıştı. Zaten, tek kişilik oyunda bile onlarca saatte kat edebileceğiniz alan söz konusu iken, bu MMORPG tarzı bir oyuna uyarlandığında neler olabileceğini ancak tahmin edebiliyoruz.

elder_scrolls_online

Şunu belirtmemiz gerekiyor ki The Elder Scrolls Online, inanılmaz bir karakter gelişimine sahne olabiliyor. Tek bir oyuncu, büyü; hırsızlık, savaşçılık gibi türlü alanlarda uzmanlaşabiliyor ve bu da onu benzerlerinden farklı kılıyor. Piyasaya ne zaman sürüleceği konusunda ise müjdeli bir haberimiz var. Eğer şimdi kayıt olursanız, Yılbaşı’na kadar, beta da olsa bu deneyimi tadacağınızı söyleyebiliriz. Yine de sizi uyarmamız şart; tek kişilik oyunda bile çok sayıda bug varken, beta sürüm The Elders Scrolls Online’da neler olabileceğini bilmiyoruz. Ama risk olmadan, kazanç da olmaz değil mi?

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting