Ana sayfa Genel The Elder Scrolls Online İçin Geri Sayım Başladı

The Elder Scrolls Online İçin Geri Sayım Başladı

Meraklılarının uzun zamandır heyecanla beklediği The Elder Scrolls Online,  Bilkom ve Tradeks işbirliği ile raflardaki yerini alacak. 4 Nisan’da satışa sunulacak oyunun beta versiyonlarını deneyen kullanıcılar “kesinlikle oynayın!” mesajını veriyor.

Bilkom ve Tradeks, The Elder Scrolls Online’ı tüm dünya ile eş zamanlı olarak 4 Nisan’da oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. Tutkunlarının geri sayım ile beklediği, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not alan oyunda karakterlere, John Cleese, Bill Nighy, Kate Beckinsale, Lynda Carter, Alfred Molina, Michael Gambon, Jennifer Hale, Malcolm McDowell ve Peter Stormare gibi ünlü oyuncular sesleriyle hayat veriyor.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online hakkında

Oyun dünyasında RPG (Role-Playing Game/ Rol Yapma Oyunu) olarak bilinen, oyuncuların kurgusal bir sahnede karakterlerin rollerini üstlendikleri oyunların şahı olarak gösterilen The Elder Scrolls serisi tek kişilik oyunlarının ardından “The Elder Scrolls Online” ile MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Video Game) türünde yeni bir çıkışa hazırlanıyor.
The Elder Scrolls Online, bu zamana kadar çıkmış The Elder Scrolls oyunlarında görülen haritalardan daha kapsamlı ve daha detaylı bir harita sunacak. Daggefall Covenant, Ebonheart Pact, Aldmeri Dominion isimlerinde 3 farklı gücün yer alacağı The Elder Scrolls Online’da oyuncular birbirinden farklı ırklardan ve sınıflardan birini seçerek olağanüstü bir atmosfere kendilerini bırakacak.

Kesinlikle oynayın!

Meraklılarının geri sayıma başladığı oyun, tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de 4 Nisan’da piyasaya çıkacak. Standart paketi 169,99 TL, Imperial Edition paketi 299,99TL, Time Card paketi ise 99,99 TL’den  başlayan tavsiye edilen tüketici fiyatı ile satışa çıkacak olan oyunun, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not aldı. Oyunu oynayanlar arasında yer alan Türk kullanıcılara göre, The Elder Scrolls Online’da keyifli bir oyun dünyasına, başarılı grafik ve seslendirmeler eşlik ediyor.

The Elder Scrolls Online’ın oyuncuyu en çok heyecanlandıran ve düşündüren kısmı, karakter yaratımı. Oyunda oynanabilir 10 adet sınıf var. Seçtiğiniz karakterle sıfırdan yarışa başlayıp heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oyunun en çok artı puan toplayan özelliği oyunu online yaparken aynı zamanda tekil oyunculuğu da kuvvetlendirmesi. Tekil oyunculuk (single player) ve çoklu oyunculuk (multi player) ‘tam anlamıyla dengede’ olarak değerlendiriliyor. Sürükleyici ve tatmin edici bir ana hikayeye sahip olan oyun, bu sayede oynayanları büyüsüne kaptırıyor.

Anahtarlık Şeklinde Yedek Şarj: CasePower C2600

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler