Ana SayfaGenelElden Ring yeni dinamikleri ile dikkat çekiyor

Elden Ring yeni dinamikleri ile dikkat çekiyor

Elden Ring’in genişleyen dünyasının Yüzüklerin Efendisi’nin fantastik evrenine karışması sadece an meselesiydi. Frodo ile Sam’in Lands Between’de yer bulmaları ile birlikte artık cesur oyuncular Shire’dan Mordor’a kadar olan yolculuklarına kendileri karar verebilecek ve serüvene atılabilecekler.

Elden Ring yeni dinamikleri ile dikkat çekiyor. Elden Ring’te Tolkien romanlarındaki çeşitli anları yeniden canlandıran Tiktokker pi1cklel0ver, Hobbit’in Orta Dünya’daki seyahatlerini bir araya getirdi.  Bir arkadaşı ile birlikte Sam ve Frodo gibi giyinerek, kitaptaki çeşitli klasik anı yeniden canlandırdılar ve Orta Dünya’da karşılaşabilecekleri türden düşmanlarla mücadeleye giriştiler.

Elden Ring yeni dinamikleri

Hobbit’in yolculuğu şaşırtıcı bir şekilde doğru bir şekilde canlandırılan görüntülerde oyuncular karakterlerin ulaştıkları tüm konumlarda bulunuyorlar. Ayrıkvadi’den ayrılışları, ateşin yanında kamp kurarak lembas ekmeği yemeleri ve bir Nazgul’den saklandıklarına şahit oluyoruz.

Elden Ring yeni dinamikleri

Elden Ring yeni dinamikleri ile dikkat çekiyor

Daha sonra Sam felç geçirmiş haldeki Frodo’yu kurtarmak için Shelob’a saldırıyor, ikilimiz Sauron’un gözünden sakınarak Hüküm Dağının eteklerinde soluklanıyor. Frodo’nun kısa kılıcı Sting de yaklaşan bir tehlikenin habercisi parlak bir mavi halini alıyor: Yakınlarında Orklar olmalı.

Elden Ring yeni dinamikleri

Görünüşe göre oyundaki her bir sahne, Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi Film üçlemesine uygun olarak özenle seçilmiş ve dikkatle oyuna eklenmiş. Bazı sahneler ilk bakışta anlaşılmasa da hikayeye hâkim olanlar parçaları birleştirerek sahnede neyin kastedildiğini ve resmedilmeye çalışıldığını anlayabildiler. Oyuncular Shire’ın kulaklara aşina olan müziğini ekleyerek hikayenin tüm parçalarını bir araya getirerek serüveni deneyimleyebilir ya da kendi versiyonlarına kendileri karar verebilirler.

Google Pixel Buds Pro, uzamsal ses desteği ile geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting