Efsaneye Yeni Eklenti

ageofem

Efsane bir oyun hakkında duyacağınız bu gelişme beklide sizi mutlu edecektir. Ancak bu haber tam 14 yıl sonra geldi.

Age of Empires II denildiği zaman herkeste aynı düşünce ortaya çıkar. Oyun dünyasının en büyük açıklarından birini kapatan oyun orta çağ temalı strateji oyunu olarak 1999 yılında çıkarılmıştı. Tüm oyun severler bu oyuna odaklanmış, senelerce insanların aklını meşgul etmişti. İnternet kafelerin vazgeçilmezi olan Half Life bile bu oyunun gerisinde kalmıştı.

ageofem

Hemen peşinden gelen Conquest ile multiplayer keyfini bir üst seviyeye taşıyan efsanevi oyun, en son birkaç  ay önce Age of Empires HD edition ile oyun severlere daha kaliteli bir şölen ile karşıladı. Ancak hiç kimse Age of Empires için yeni bir eklenti geleceğini düşünememişti. Orijinal seriden tam 14 yıl sonra yine herkesi kendine bağlayacak, The Forgotten HD Edition ile oyun dünyasında yerini alacak.

Beş adet yeni medeniyet, dört yeni campaing ve iki tane yeni oyun moduna sahip The Forgotten’in en heyecan verici özelliklerinden biri ise LudaKRIS olarak açıkladığı, devasa haritaların oyuna dahil edilecek olması.

Oyun modlarından biri olan Treaty, barış modunu temsil ediyor. Bu mod ile amaçlanan, oyun severlerin savaş sahnelerinden daha çok ekonomiye odaklanması.

İsmi yayınlanan medeniyetler arasında Dracula’nın olması şimdiden oyun severleri heyecanlandırdı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir