Ana SayfaGenelEA Oyunları indirime girdi: 5-TL’ye bile oyun var!

EA Oyunları indirime girdi: 5-TL’ye bile oyun var!

Dünyanın en büyük oyun platformu konumunda olan Steam geçtiğimiz günlerdeki zam furyasından sonra bugünkü EA indirimleriyle oyunseverlerin yüzünü güldürdü.

EA Oyunları indirime girdi: 5-TL’ye bile oyun var! Oyun dünyasının en büyük dijital platformu olan Steam, bazen zam bazen de indirim haberleriyle gündeme gelebiliyor. Ancak geçtiğimiz günlerde haberleştirdiğimiz fiyat güncellemeleri, platformun Türkiye tarihindeki en radikal kararı olarak tarihe geçmişti. Buna göre, Steam’daki birçok oyunun fiyatları birkaç katına çıkarken, bazı oyunlar %800 oranında zamlanarak eşi benzeri görülmemiş bir fiyat güncellemesi uygulamıştı.

electronic arts ea

Ancak bugün Electronic Arts tarafından duyurulan indirim kampanyaları, oyunseverlerin o kara günleri az da olsa unutmasını sağlayabilir. Ünlü oyun şirketi tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında maalesef Battlefield veya Star Wars gibi en önemli isimlerin bu indirim furyasının dışında bırakıldığını görüyoruz. Ancak yine de içlerinde Need for Speed veya Crysis gibi çok önemli isimlerin olması, bu indirim kampanyasının değerlendirilmesi gereken bir fırsata dönüşmesi için yeterli oluyor.

Epic Games Store

EA Oyunları indirime girdi: 5-TL’ye bile oyun var!

Steam’de satışta olan EA oyunlarına baktığımız zaman, bazı oyunlardaki indirimlerin %85’e kadar vardığını görebiliyoruz. Ancak şüphesiz güncel fiyatlar içerisinde en çok dikkat çeken isim yalnızca 4,5-TL’ye satılan Operation Flashpoint: Dragon Rising oluyor. İndirim öncesi fiyatı 18-TL olan bu yapım %75 indirim uygulanması sonucu, 5-TL’nin bile altında bir fiyata satılmaya başlandı.

EA Gamescom 2016

Öte yandan Medal of Honor oyununun %75’lik indirimle 32,25-TL’ye, Crysis 3 oyunun %75’lik indirimle 49,75-TL’ye, Titanfall 2 oyununun ise %85’lik indirimle 31,84-TL’ye satılmaya başlandığını hatırlatalım.

Sony ‘Elden Ring’ stüdyosu FromSoftware’in üçte birini satın aldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting