Ana SayfaGenelDuolingo yeni özelliklerini duyurdu!

Duolingo yeni özelliklerini duyurdu!

Duolingo, üzerinde çalıştıği yeni özellikleri göstermek için bugün yıllık Duocon etkinliğini düzenlemeye başladı. İşte tüm yenilikler.

Şirketin planladığı en büyük şeylerden biri, dil öğrenimi dışındaki ilk hamlesine işaret eden Duolingo Math adlı bir uygulama. Uygulamanın iki ana unsuru olacak. Birincisi, ilkokul düzeyindeki çocuklar için tasarlanmış bir matematik kursu. Ana uygulamayı kullandıysanız beklediğiniz gibi, Duolingo kısa, oyunlaştırılmış matematik dersleri sunacak. Uygulamanın ayrıca 13 yaş ve üzeri kişilere yönelik bir beyin jimnastiği bileşeni olacak. Buradaki fikir, matematik ve günlük düşünme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak.

Duolingo yeni özelliklerini duyurdu!

Bu arada, uygulama başka bir dil kursu daha eklemeye hazırlanıyor. Bu sefer Güney Afrika’da en çok konuşulan ilk dil olan Zulu dili geliyor. Duolingo, Zulu kursunun tanıtımının, daha az çalışılan ve nesli tükenmekte olan dillerin kültürel farkındalığını artırma çabalarının bir parçası olduğunu söyledi. Ayrıca şirket, çocuklar için bir okuryazarlık uygulaması olan Duolingo ABC’nin yeniden tasarımına odaklanacak. Duocon ayrıca yaklaşmakta olan bazı sosyal özelliklerle ilgili ayrıntıları da içerecek. Bunlardan birinin adı Friends Quest. Uygulama, insanların dil öğrenme hedeflerine doğru çalışırken daha fazla eğlenmelerine yardımcı olmayı umduğunu söylüyor. Yabancı dil öğrenme konusunda çok kullanışlı olan uygulama yenilikleri ile kullanıcıları kendine bağlamayı hedefliyor. Dil öğrenme uygulamaları arasında fazlasıyla tercih edilen uygulama yenilikler ile fark yaratacak.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 : iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting