Ana sayfa Genel Dünyanın ilk katlanabilir ayaklı masası ile tanışın

Dünyanın ilk katlanabilir ayaklı masası ile tanışın

Sırt ve bel ağrısı, gözlerde kuruluk ve varis gibi pek çok sağlık sorununa neden olan masa başı işler için, dünyanın ilk katlanabilir ayaklı masası yapıldı. İşte haberimizin detayları.

Devamlı olarak masa başında oturduğunuz bir işiniz varsa, yukarıda bahsedilen rahatsızlıklar canınızı sıkabilir. Ortaya atılan araştırmalar, ofis çalışanlarının çok büyük bir bölümünün, işle ilgili muzdarip oldukları sağlık sorunları nedeniyle verimli bir şekilde çalışamadıklarını işaret ediyor.

Dünyanın ilk katlanabilir ayaklı masası kullanıcılara sunuldu

Kimileri, çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı için ayakta çalışabilecekleri masaları tercih ediyor. Sık seyahat eden ve sürekli mobil halde olanlar, bu imkandan pek faydalanamıyor.

Amerikalı start-up şirketi MOF, ilk katlanabilir ayaklı masa olan MOFT Z’’yi yaptı. Hareket halinde olan çalışanlar için tasarlanan bu masa, maksimum 10 inç yüksekliği sayesinde, herkes için mükemmel bir ayakta çalışma fırsatı sunuyor. Şirket, kullanıcının isteklerine uyacak şekilde 25, 45 ve 60 derece olmak üzere üç farklı formda kullanım imkanı sunuyor. Hem belge yazmak, hem de internette dolaşmak isteyen kullanıcılar, 25 derecelik açı kullanabilir.

Temel tasarım özellikleri içerisinde yer alan taşınabilir olması büyük bir kolaylık sağlıyor. Uzak Doğu sanatlarından etkilenen ve katlanan tasarımına sahip olan stant, saniyeler içinde bir dergi veya kitap formuna dönüşebiliyor. Bu sayede çalışma masanızı sırt çantanıza, hatta kolunuzun altına bile alabiliyorsunuz. MOFT Z, bugünden itibaren 49 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor.

Chrome şüpheli indirmeler konusunda kullanıcıları uyaracak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler