Ana sayfa Genel PUBG yardım kampanyası başlattı

PUBG yardım kampanyası başlattı

Avustralya’da çıkan orman yangınları için, popüler oyunlardan bir tanesi olan PUBG yardım kampanyası  yapma kararı aldı. Şirketin daha önceden de bu tür yardım faaliyetleri bulunuyordu.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre; yeni bir kaplama (skin) sunan geliştirici ekip, bu kaplamanın tüm gelirini Avustralya’daki yangınlar için çabalayan bir kuruluşa gönderecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds, günümüzün en popüler oyunlarından birisi olarak kabul ediliyor. Son kişi olmaya çalışılan bu oyun, 2017 yılından günümüze kadar pek çok önemli değişim yaşadı. Görünen o ki kuruluş, farkındalık konusunda da büyük çaba harcıyor.

PUBG yardım kampanyası kullanıma açıldı

PUBG, tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi gerçek parayla satın alınabilen bazı oyun içi materyaller veriyor. Oyun içerisinde, çeşitli giysiler ve silah kaplamaları alabildiğiniz bu sistem, kar amacı gütmeyen bir kampanya için kullanılacak.

Avustralya, Eylül ayında dünyanın en büyük felaketlerinden bir tanesini yaşamıştı. Buradaki yüksek sıcaklıktan kaynaklı olarak çıkan yangınlar, iklimsel koşullar nedeniyle kontrol altına alınamadı. Avustralya kıtası, uzun bir süre yandı. Yaklaşık olarak 1 milyardan fazla hayvan, çıkan orman yangınları nedeniyle hayatını kaybetti.

Oyunun Avustralya için başlattığı yardım kampanyasına bugün itibarıyla PC üzerinden erişim imkanı bulunuyor. PUBG’yi oyun konsolu üzerinden oynuyorsanız, kampanyaya 27 Şubat itibarıyla destek sunabilirsiniz. Sizce PUBG, yaptığı bu yardımlarla avustralya’ya destek olabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Bulut oyun servisi Nvidia GeForce Now Türkiye’de kullanıma sunuldu!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler