Ana sayfa Oyun Dünyanın en gerçekçi oyunu SCUM için ekran görüntüleri yayınlandı!

Dünyanın en gerçekçi oyunu SCUM için ekran görüntüleri yayınlandı!

Oyun tarihinin en gerçekçi hayatta kalma oyunu için bugün birbirinden güzel ekran görüntüleri yayınlandı. SCUM, oyunda grafik ve gerçekçilik isteyenlerin mutlaka görmesi gereken bir oyun olmuş diyebiliriz.

Devolver Digital geçtiğimiz aylarda yeni hayatta kalma oyununun, Pre-Alpha testlerine başlamıştı. Oyun tarihinin en gerçekçi hayatta kalma oyunu olan SCUM, grafikleri ile oyun oynamadan daha çok gerçek zamanlı bir simülasyon hissi veriyor.

Oyunun içerisinde yer alan; vitamin ihtiyacı, kalori hesaplaması, kas kütle ağırlığı, mide hacmi ve buna benzer sağlık öğeleri, oyunun oynanışını bir hayli zorlaştırıyor. Ancak oyunun bu denli detaylı olması, oyun tarihinin en gerçekçi oyununun SCUM olmasını sağlıyor.

Skull & Co.’dan Nintendo Switch için dock!

Bugün ise oyun tarihinin en gerçekçi ve en detaylı oyunu için ekran görüntüleri yayınlandı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve oyunun ekran görüntüleri ile sizleri baş başa bırakalım.

SCUM ekran görüntüleri!

SCUMDiğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler