Ana SayfaHaberDonald Trump kripto paraların havasını aldı!

Donald Trump kripto paraların havasını aldı!

Donald Trump, kripto para birimlerinin havasını aldı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, tek para birimlerinin dolar olduğunu açıkladı!

Son yıllarda sükse yapan kripto para birimi, devletler tarafından denetlenemediği için asla ve asla geçerli bir para birimi olamayacağını aylarca dile getirmiştim. Dünya üzerindeki bankaların borcu ile nakitte dönen para arasında 4-5 kat fark olması geleceğin kripto paralarda olacağını gösteriyordu.

Donald Trump darbeyi indirdi!

Ancak bu para birimleri devletler tarafından denetlenmediği için reel paranın yerini alması çok zordu. Bugün kripto paralara bir darbe de Amerika Birleşik Devletleri Başkanı D. Trump’tan geldi.

Facebook reklamları daha fazla şeffaf olacak

- Reklam -

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, Twitter’da Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin para olmadıklarını ve bu tip şirketlerin banka olmak istiyorlarsa bankacılık anlaşması yapmaları gerektiğini söyledi. Başkan, ayrıca Amerika’nın tek para biriminin dolar olduğunun da altını çizdi.

Dünyayı yöneten Amerika’dan bu denli büyük bir darbe yiyen kripto paralar için gelecek artık yok gibi bir şey diyebiliriz. Her şeyi sanala çevirmeyi çok seven girişimciler/kişiler umarız bu geçici heveslerinden vazgeçer ve boşa kürek sallamazlar.

Donald Trump

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting