Ana sayfa Haber Donald Trump kripto paraların havasını aldı!

Donald Trump kripto paraların havasını aldı!

Donald Trump, kripto para birimlerinin havasını aldı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, tek para birimlerinin dolar olduğunu açıkladı!

Son yıllarda sükse yapan kripto para birimi, devletler tarafından denetlenemediği için asla ve asla geçerli bir para birimi olamayacağını aylarca dile getirmiştim. Dünya üzerindeki bankaların borcu ile nakitte dönen para arasında 4-5 kat fark olması geleceğin kripto paralarda olacağını gösteriyordu.

Donald Trump darbeyi indirdi!

Ancak bu para birimleri devletler tarafından denetlenmediği için reel paranın yerini alması çok zordu. Bugün kripto paralara bir darbe de Amerika Birleşik Devletleri Başkanı D. Trump’tan geldi.

Facebook reklamları daha fazla şeffaf olacak

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, Twitter’da Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin para olmadıklarını ve bu tip şirketlerin banka olmak istiyorlarsa bankacılık anlaşması yapmaları gerektiğini söyledi. Başkan, ayrıca Amerika’nın tek para biriminin dolar olduğunun da altını çizdi.

Dünyayı yöneten Amerika’dan bu denli büyük bir darbe yiyen kripto paralar için gelecek artık yok gibi bir şey diyebiliriz. Her şeyi sanala çevirmeyi çok seven girişimciler/kişiler umarız bu geçici heveslerinden vazgeçer ve boşa kürek sallamazlar.

Donald Trump

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Artık yeni nesil konsollar için geri sayıma geçmiş durumdayız. Peki Sony’nin yeni nesil konsolu PS5 ne zaman gelecek? İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4...

Son Haberler