DOLCE&GABBANA,  Razer kolleksiyonu 30 kasım’da geliyor

DOLCE&GABBANA,  Razer

Razer ve ünlü İtalyan lüks moda evi Dolce&Gabbana’nın merakla beklenen Dolce&Gabbana | Razer koleksiyonu 30 Kasım 2023 Perşembe tarihinden itibaren satışa çıkıyor.

 Razer ve Dolce&Gabbana iş birliği; moda ve oyunun bir araya gelmesidir, her iki sektörün özünü korurken stil ve teknolojide sınırları zorlamaktır.

DOLCE&GABBANA,  Razer9

Donanım kısmında dünya çapında yalnızca 1.337 adetle sınırlı olan koleksiyon şunları içerecektir:

  • Dolce&Gabbana | Barracuda; Zarif 24K altın kaplamalı benzersiz Dolce&Gabbana monogramına sahip Barracuda, kulaklıklardaki özenli zebra desenli kaplamayla tamamlanıyor.
  • The Dolce&Gabbana |  Enki Pro; Dolce&Gabbana’nın imzasının yanı sıra lüks 24K altın kaplama Dolce&Gabbana logosuna sahip Enki Pro.

Hazır giyim koleksiyonunda, sürekli ve sonsuz yenilik arayışını tasvir etmek için büyük beden tişörtler, kargo pantolonlar ve markaların logoları ve bilgisayar kod dizeleri taşıyan sıra dışı kapüşonlular yer alacak. Kıyafette markanınn asit yeşili ve Dolce&Gabbana’nın altın renk grupları bulunacak ve bu alışılmadık eşleşme arasındaki iş birliğinin sembolü olacak.

Dolce&Gabbana, bu çığır açan ortaklığı daha önce yüksek moda ve oyunun kesiştiği noktada yer alan RazerCon 2023’te duyurmuştu. İki marka daha sonra Ekim ayında Zouk Las Vegas’ta xQc, Amouranth, Dream, Ludwig, Pokimane gibi en iyi oyun yeteneklerini bir araya geldiği ve koleksiyona gizli bir bakış atıldığı heyecan verici bir etkinlik için bir araya geldi.

Diablo 4’ün beklenen güncellemesi çıktı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir