Doja Cat, Instagram’da 200 bin takipçi kaybetti

Doja Cat, Instagram'da 200 bin takipçi kaybetti

Stranger Things yıldızı Noah Schnapp, rapçi Doja Cat ile özel DM’leri sızdırdığı için manşetlere çıktıktan sadece bir hafta sonra ortalık karıştı. İşte detaylar.

17 yaşındaki Stranger Things oyuncusu geçen Perşembe günü TikTok’ta 26 yaşındaki şarkıcıyla özel bir DM akışıı paylaştı. Burada Stranger Things’in başrol oyuncusu 29 yaşındaki Joseph Quinn’e romantik bir ilgi duyduğunu belirtti. Doja Cat isimli Rapçi (gerçek adı Amala Ratna Zandile Dlamini) bu duruma normal bir tepki vermedi ve ortalık karıştı. Rapçi, özel mesajların paylaşıldığı için sert bir şekilde tepkisini koydu. 17 yaşındaki aktör Noah, daha sonra mesajları ‘thirsty Doja’ başlıklı bir şekilde paylaştığı için özür diledi ve sildi ancak TikTok üzerinde polemik devam etti.

Doja Cat, Instagram'da 200 bin takipçi kaybetti

Stranger Things oyuncusunun takipçi sayısı neredeyse kısa sürede iki katına çıkarken rapçinin takipçi sayısı ise düştü. Nuh’un Instagram takipçisi 7 Temmuz’da 24.25 milyondan 11 Temmuz Pazartesi günü 25.17 milyona yükseldi. Stranger Things en çok sevilen Netflix yapımları arasında yer alıyor. Şirket yeni sezonuyla da ciddi bir izleyici kitlesi elde etmiş durumda. Hal böyle olunca da hayranların her konuda dizinin oyuncularını desteklemesi şaşılacak şey değil. Ancak yine de özel DM’lerin sızdırılması hoş bir hareket değil diyebiliriz. Zira Doja Cat de ABD’de ve global pazarlarda ciddi bir dinleyici kitlesine sahip. Olay nereye varacak bekleyip göreceğiz.

Lenovo, Güvenlik Açığı olan 70 dizüstü bilgisayar modeliyle ilgili Güvenlik Uyarısı yayınladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir