Dogecoin fiyatı yükselmeye devam ediyor! Analistler umutlu!

dogecoin

Son günlerde kripto para piyasasında yeşil çizgiler hakim. Bu sayede yatırımcıların da yüzü gülmeye başladı. Özellikle de ülkemizde önemli ölçüde yatırımcısı bulunan Doge’nin yükselişi moralleri düzeltti. Peki bu yükeliş ne kadar devam edecek? İşte konunun detayları.

Dogecoin fiyatı yükselmeye devam ediyor! Analistler umutlu! Kripto para piyasasını az çok takip edenlerin de bildiği üzere son bir haftadır yükseliş fırtınası esiyor. Bu fırtına kapsamında kripto para yatırımcılarının diken üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok kripto para yatırımcısı fiyatların normal seviyeye çıkmasıyla birlikte derin bir oh çekti.

Elon Musk Doge

Durum değerlendirmesi yapan analistler, Doge coin’in kısa vadede bir patlama yapacağını düşünüyorlar. Peki gerçekten Doge coin bu tarz bir patlamaya imza atabilir mi?

dogecoin

Dogecoin fiyatı yükselmeye devam ediyor! Analistler umutlu!

Dogecoin geçtiğimiz 2021 yılı Mayıs ayında önemli bir zirveye imzasını atmış ve 0.6 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Dogecoin bu seviyelerdeyken genel beklenti 1 doların aşılması yönündeydi. Elbette bu beklenti gerçekleşmedi.

Dogecoin 0.6 dolardan önemli bir çekilme yaşayarak 0.2 dolar seviyelerine kadar düştü. Sonrasında ufak bir hareketlenme olsa da Dogecoin bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştiremedi. Peki önümüzdeki süreçte geçmiştekine benzer bir patlama yaşanabilir mi?

Dogecoin yaratıcısı Twitter

Dogecoin’i analiz eden bazı analistler patlama noktasının sanılandan yakın olduğunu iddia etti. Elbette tarih verilmedi. Yani Doge şu tarihte yeni bir rekor kırar demek çok doğru olmayacaktır. Sonuç olarak önümüzdeki süreçte Dogecoin önemli bir yükseliş yakalayabilir. Şu sıralar Doge’nin 0.08 dolardan işlem gördüğünü de hatırlatmak gerekiyor.

Yine de dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Ukrayna savaşı Türkiye’deki markaları kötü etkiledi: Birçok mağaza kapatıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir