The Division Ertelendi!

The Division Ertelendi

Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft’un yayıncılığını üstlendiği MMO – aksiyon – RPG türündeki merakla beklenen oyun Tom Clancy’s The Division’ın ertelendiği açıklandı.

Oyun camiası tarafından merakla beklenen oyunun geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre The Division 2015 yılına, belirsiz bir tarihe ertelendi.

The Division Ertelendi!

Oyunun ertelenme gerekçesi olarak istenilen kalitenin yakalanabilmesi gösterildi. Hatırlatmakta fayda var, Ocak ayında Ubisoft Massive cephesinden gizli bir kaynak oyunun 2015 yılına ertelenebileceğini sızdırmıştı. Yapılan açıklamaya bakılırsa, bu söylenti doğru çıktı.

Snowdrop Engine tarafından geliştirilen oyunun görselleri yayınlandığı zaman büyük övgü almış ve oyuncuların meraklı bekleyişinin sebebi olmuştu. Yayılması önlenemeyen bir virüs tarafından ele geçirilen post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz oyun PS4, Xbox One ve PC için çıkışını 2015’e kadar beklememiz gerekiyor.

Erteleme haberinin peşinden oyuncuların gönlünü almak için iyi bir haber veren geliştirici ekip, E3 2014 etkinliğinde bir oynanış videosu yayınlayacağını bildirdi.

Yahoo, Blink’i Satın Aldı!