Ana sayfa Genel Ubisoft'tan Sürpriz!

Ubisoft’tan Sürpriz!

Şüphesiz Assassin’s Creed serisi, Prince of Persia serisi, FarCry serisi gibi oyunlar ile oyun severlerin gönlüne taht kuran Ubisoft, oyun severlerin sabırsızlıkla beklediği yeni nesil konsollar ve PC platformu için geliştirilen Tom Clancy’s The Division oyunu MMO, action ve rpg türlerini barındıran askeri bir oyun.

division3

Bildiğiniz gibi oyunun ilk duyurulduğu zaman PC sürümü bulunmuyordu ve oyun severler tarafından büyük tepkiye neden olan bu duruma karşı imza toplanarak oyunun PC sürümünün de geliştirilmesine neden olmuştu. Bunun üzerine Ubisoft, PC platformları için özenle çalışılarak daha kaliteli ve performanslı bir oyun sunacaklarına dair yapılan açıklama oyun severleri sevindirmişti.

Oyun Snowdrop Engine motoru ile geliştiriliyor. Bunun oyuna en büyük katkısı oyun sırasında hava şartlarındaki değişkenlik ve gece-gündüz sisteminin de yer alıyor olması. Oyunun PS4, Xbox One, PC platformları için duyurulacağını açıklanan Ubisoft’un oyunu oyun severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler