Diablo 4’ün yeni güncellemesi çıktı

123 34

Blizzard, Diablo 4’ü düzeltmek için yeni güncellemeler çıkarmaya devam ediyor. Oyunun 1.1.2 yaması çıktı. Peki bu güncellemeyle birlikte neler değişti?

Diablo 4 için yeni bir yamanın yolda olduğu söyleniyordu ki, Blizzard 1.1.2 güncellemesini tüm platformlar için yayınladı. 1.1.2 daha çok oyundaki hataları düzelten yazılım paketi. Yamayla birlikte Fury Against Fate görevindeki problem ortadan kaldırılıyor. Bu görevdeki sorundan dolayı kullanıcılar şikayetçi olmuştu. Oyuncular artık varsayılan olarak ticaret kanalına yönlendiriliyor. Bu ayar menüden değiştirilebilir. Habis kalbi etkinleştirdikten sonra canavarın ortaya çıkma süresi 2 saniyeye düşürülmüş durumda. Reddit ve sosyal medyada Druid sınıfıyla ilgili birkaç sorundan söz edilmişti. Druid’in bahsedilen problemlerinden bazıları da düzeltiliyor.

Blizzard, 1. sezon için 1.1 yamasını çıkarmıştı ve karakter sınıflarını nerf’lemişti (Güçlerini düşürmüştü). Özellikle büyücü sınıfı bu durumdan çok etkilendi. Oyuncular da tepki gösterdi. Diablo 4’ün Metacritic’teki oyuncu puanı oldukça düşerken, oyunu bırakan kullanıcılar oldu. Ayrıca 1. sezondaki sorunlar da saç baş yoldurdu. Blizzard hataları telafi etmeye ve oyunu daha iyi hale getirmeye çalışıyor. 1.1.1 güncellemesinde karakterler biraz daha toparlandı. Oynanış daha iyi hale getirildi. Blizzard, 1.1.2 güncellemesiyle sorunlara eğilmeye devam ediyor.

diablo 4

Diablo 4 hakkındaki ilginç teori

Butcher, Diablo 4‘te zindanlarda rastgele çıkan bir boss. Uzun zamandır bu boss hakkında konuşulan bir teori var. Bir zindanda Hazine Goblin’i varsa Butcher’ın da olduğu belirtiliyor. Tam tersi de olabilir. Reddit, Blizzard forumlarında bazı oyuncular zindanda Hazine Goblin’i gördükten sonra karşılarına Butcher’ın çıktığını yazdılar.

Teoriye göre eğer Butcher veya Hazine Goblin’inden biri karşınıza çıkıp, diğeri çıkmadıysa; Goblin’in gözden kaçmış olabileceği veya Butcher’ın da zindanın başka yerinde spawn olduğu, zaman aşımından dolayı yok olduğu ifade ediliyor.

Her iki NPC karakterin bağlantılı olmadığı ve aynı anda ikisine de denk gelmediği şeklinde yorum yapan birçok oyuncu bulunuyor. Teorinin gerçek olmadığını belirten oyuncular, zindanlarda her yeri dolaştıklarını ve birisiyle karşılaşsalar bile, diğerinin kesinlikle çıkmadığından emin olduklarını söylüyor. Zindanlarda ikisini hiç görmeyen Diablo 4 oyuncuları bile var.

Baldur’s Gate 3 büyük bir güncelleme alıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir