Ana sayfa Haber Deli Mi Ne? YouTube kanalı kapatılacak mı?

Deli Mi Ne? YouTube kanalı kapatılacak mı?

İstanbul’da oynanan Süper Kupa finalinde sahaya atlayan Deli Mi Ne? YouTube kanalının sahibi Fester Abdü, kanalından olabilir.

İstanbul’da oynan Liverpool – Chelsea Süper Kupa Finali için tüm dünyanın gözü üzerimizdeydi. Ancak bu final maçına hiç yakışmayacak olan bir olay yaşandı. Deli Mi Ne? isimli YouTube kanalının sahibi Fester Abdü güvenlik güçlerini aşarak sahaya atladı. Türkiye’yi dünyaya rezil eden bu olayın ardından gözler Google cephesine çevrildi.

Hatırlayacağınız üzere Tottenham ile Liverpool arasında oynan Şampiyonlar Ligi Finali‘nde de sahaya Kinsey Wolanski isimli bir kadın atlamıştı. Kısa süre içerisinde Instagram takipçileri artan Kinsey Wolanski, bu olayın ardından Instagram cephesinden sert bir yaptırım ile karşılaşmış ve hesabı kapatılmıştı.

Instagram, Facebook ve YouTube için kötü haber geldi!

Kinsey Wolanski‘nin başına gelen bu olayın Fester Abdü’nün de başına gelmesi an meselesi. Eğer YouTube cephesi bu tip şeylere Instagram gibi özen gösterebilirse, Fester Abdü’nün YouTube kanalı bir kaç gün içerisinde kapatılabilir.

Fester Abdü’nün Liverpool – Chelsea Süper Kupa Finali için tek başına o bölgeden bilet alma ihtimali çok düşük. Muhtemelen çalıştığı ajans veya bir sponsor bu kişiyi o bölgeden maça soktu. UEFA muhtemelen Fester Abdü’nün yanı sıra sponsor veya ajansı da araştıracaktır ve yaptırımlarını bu doğrultuda uygulayacaktır.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Milli Takım reklam filminde oynayan Fester Abdü isimli şahısa bu denli bir hareketin hiç yakışmadığını belirtelim. Hele ki tüm dünyanın gözü üzerimizdeyken Fuck Off (S*** Git) tişörtü ile sahaya girmek hoş olmadı.

Deli Mi Ne?

1 YORUM

  1. Bence kapatılmalı ki böyle aptallıklar birdaha ortaya çıkmasın.Kapatılmayla kalmamalı bu şahıs ve ona yardım eden arkadaşlarınında youtube platformunda kanal açamaması crzası getirilmeli uymamaları durumunda en az 5 yıl içeri atılmalı.Youtube uğruna aptallıklar yapıyor bu denyolar.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler