Cyberpunk 2077 ‘yi bir GTA oyunu gibi oynamak istemezsiniz

Netflix Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 ‘nin uzun bir senaryo modu olacak. Buna rağmen yine de haritada boş boş gezmek ister misiniz? Bizce bu iyi bir fikir değil.

Yılın en çok beklenen oyunlarından Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler geldi. CD Projekt RED tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu, isteyene GTA benzeri bir oynanış da sunabilecek. Ancak yapımcılar, oyuncuların bu yönelimi tercih etmeyeceğini düşünüyor. Çünkü oyunun dikkat çekici pek çok görevi bulunuyor ve senaryo detaylarıyla uğraşmak yerine kimse etrafta boş boş gezip katliam yapmak istemeyecektir.

Oyunun geliştiricileri, geçtiğimiz günlerde PC Games N sitesine bazı bilgiler verdi.

Yeni Hyundai KONA

Cyperpunk 2077, GTA benzeri bir açık dünya harita tasarımına sahip ve etrafta yapabileceğiniz pek çok şey var. Eğer görevlerle ilgilenmek istemezseniz, saatlerce etrafta gezip, araba çalıp, birilerine saldırarak da yol alabilirsiniz. Lakin bu tip bir ilerleyişin pek de zevkli olmayacağı söyleniyor.

Cyberpunk 2077 'yi bir GTA oyunu gibi oynamak istemezsinizOyunun geliştiricileri, geçtiğimiz günlerde PC Games N sitesine bazı bilgiler verdi.

Geliştiriciler, bu konuya bir de örnek veriyor. Cyberpunk 2077’yi oynayan tester’ların bazıları, ilk etapta bu oyunu GTA gibi oynuyormuş, fakat daha sonra onları hikâyeye çekecek bazı detaylarla karşılaşmışlar ve sonrasında oynanış tercihlerini yeniden düzenlemişler.

Tabii tüm bu ilgi çekici detaylara rağmen yine de GTA modunda takılmak isterseniz, bu imkânınız da olacak.

Cyberpunk 2077 , arka arkaya gelen ertelemeler neticesinde, PC ve konsollar için 19 Kasım’da raflarda olacak. Yüksek ön sipariş rakamlarına ulaşan yapım için şimdiden konsol bundle’ları da hazırlandı ve bunlar da büyük ilgi görüyor.

Eğer henüz izlemediyseniz, oyunun kısa süre önce yayınlanan 25 dakika uzunluğundaki oynanış videosunu sunalım sizlere.

İyi seyirler.

Logitech MX Master 3 kablosuz mouse inceleme


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir