Ana SayfaGenelCyberpunk 2077 NextGen oyun içi videosu yayınlandı

Cyberpunk 2077 NextGen oyun içi videosu yayınlandı

Polonyalı oyun yapımcısı CD Projekt Red’in merakl beklenen Cyberpunk 2077 oyunu için daha da merakla beklenen NextGen konsol görüntüleri ortaya çıktı.

Sony’nin ve Microsoft’un yeni nesil oyun konsollarını satın alanların en önemli heyecanlarından biri de Cyberpunk 2077 NextGen grafiklerine şahit olacak olmalarıydı. Yapımcı, 10 Aralık’ta piyasaya çıkacak oyundan bir süre sonra yeni nesil konsollar için oyuna grafik güncellemesi yapacağını duyurmuştu. Ancak oyunun yeni nesil konsollarda nasıl görüneceği tam olarak bilinmiyordu.

Cyberpunk 2077 NextGen konsollar için önemli bir ivme yaratacak

Yapımcı şimdi oyunun NextGen konsollarda nasıl görüneceğini anlatan oyun içi video yayınlayarak merakları giderdi.

Cyberpunk 2077 için AMD sahiplerine kötü haber

Oyunun, hem mevcut nesil hem de yeni nesil oyun içi grafik kalitesi karşılaştırmasını aşağıdaki videolarda izleyebilirsiniz. Videolar ayrıca, oynanış atmosferi konusunda da önemli ipuçları verdiği için büyük ilgi görüyor.

Playstation:

Xbox:

Peki, PC oyuncuları için durum ne olacak?

Tabi ki PC oyuncuları ilk günden itibaren en gelişmiş grafik kalitesine ulaşabilecek. Oyuncuların, sahip oldukları PC’nin gücüne göre grafik kalitesinde ince ayar yaparak oyun performansını optimize edebilecekler.

cyberpunk 2077 nextgen

Cyberpunk 2077 uzun zamandır 19 Kasım 2020 günü piyasaya çıkmak üzere hazırlık yapıyordu. Eylül sonunda şirkette izinlerin kaldırılması ve herkesin fazla mesaiye hazır olması için kararın çıkmasından sonra hazırladığımız haberde, bunun normal olmadığını ve oyunun gecikeceğinin habercisi olduğunu vurgulamıştık. Beklendiği gibi oyun 10 Aralık 2020 tarihine ertelendi ancak hala oyunun tam anlamlıyla istenen seviyeye gelmediğine dair şirket içinden sızan bilgiler bulunuyor. Mükemmelliyetçiliği ile tanınan Cd Projekt Red’in de bu nedenle oyunu tekrar erteleme riski bulunuyor. Oysa Ubisoft gibi çalışsalar, pek çok bug’a sahip oyunu piyasaya sürüp, yıllarca patch yayınlamak için çalışabilirlerdi.

Peki siz Cyberpunk 2077’yi satın almayı düşünüyor musunuz? Eğer oynaycaksınız, hangi platformda oynayacaksınız?

 

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting