Ana sayfa Oyun Crash Team Racing güncellemesi çıktı!

Crash Team Racing güncellemesi çıktı!

PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için Crash Team Racing güncellemesi çıktı. Büyük çaplı güncelleme ile bakalım neler geliyor?

PlayStation 1 ile başlayan Crash Team Racing efsanesi bu yıl küllerinden tekrar doğdu. PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren oyun, bir ton özelleştirme ile gelmişti. Geliştirici ekip dolu dolu gelen oyun için bugün büyük çaplı bir güncelleme yayınladı.

Bu güncelleme ile Grand Prix özelliği ekleniyor. Bu modda local veya online olarak arkadaşlarınızla yepyeni parkurlarda yarışabiliyorsunuz. Güncelleme ile gelen bir diğer yenilik ise Pit stop. Pit stop sayesinde  Wumpa Coins ile alınabilecek kart’lar, karakterler, karakter kostümleri, çıkartmalar, boyalar ve tekerlekleri içeren çeşitli yeni içerikler ekleniyor.

Crash Team Racing güncellemesi ile gelen yenilikler

1. Grand-Prix İçeriğinin Tanıtımı:

Local Arcade ve Çevrimiçi modlar için yepyeni bir pist olan Twilight Tour (Alacakaranlık Turu) geliyor. Tawna karakteri Grand Prix yarışmasını tamamlayarak ve Nitro Puanları kazanarak elde edilebilecek. Ayrıca kart’lar, kaplamalar, çıkartmalar, boyalar da dahil olmak üzere yeni öğeler kazanabileceksiniz!

2. Çevrimiçi Liderlik Tablolarının (Leaderboards) Tanıtımı:

  • Nitro Point Online Liderlik Tablosu

Grand Prix menüsünden erişebileceğiniz zorlukları tamamlayarak Nitro Puanları kazanabilirsiniz. Topladığınız Nitro Puanlar ne kadar fazlaysa, liderlik tablosunda o kadar yükseğe tırmanırsınız!

  • Championship Liderlik Tablosu

Çevrimiçi çok oyunculu oyun oynarken performansınıza göre puan kazanabilirsiniz: Çevrimiçi çok oyunculu yarış tamamladığınızda size belirli sayıda puan verilir. Yarış bittiğinde sıralamada ne kadar yüksek olursanız, o kadar çok puan alırsınız (1.’lik en yüksek, 8.’lik en düşük). İlk çevrimiçi yarışınızı tamamladıktan sonra Liderlerlik Tabloları açılır.

Liderlik Tablosu ödülleri, Grand Prix’i takip eden ilk günde dağıtılacak ve her Grand Prix sezonunun sonunda sıfırlanacak.

3. Pit Stop

Pit Stop’a Wumpa Coins ile alınabilecek kart’lar, karakterler, karakter kostümleri, çıkartmalar, boyalar ve tekerlekleri içeren çeşitli yeni içerikler eklenecek. Aynı ikonlardan özelleştirme menüsünde de göreceksiniz. Yüzdesiyle birlikte görünen bu küçük Nitro bidonu, özelleştirme seçenekleriyle ilgili zorlukları her tamamladığınızda elde edeceğiniz ekstra Nitro Puanı artışını belirtecek. Yüzde artışı donattığınız her özelleştirme öğesinde birikecek.

Bazı yeni ve özel eklemelerarasında “Nitro Squad” karakterleri Ami, Megumi, Isabella ve Liz, Pit Stop’ta Wumpa Coins kullanılarak kullanılabilecek ve dünyadan birçok ülkenin bayrakları kart çıkartması olarak eklenecek.

4. Çevrimiçi

Çevrimiçi çok oyunculu bir yarışı ilk 3’te bitirdiğinizde çevrimiçi maçlara podyum animasyonları eklenecektir.

5. Kullanıcı Arayüzü İyileştirmeleri

Ana Menüye “Günün Mesajı” özelliği eklenecek.

6. Wumpa Coin Kazanma Oranı

Wumpa Coin kazanma oranına düzenlemeler yapılacak ve yarış sonu raporuna kazanma oranına ilişkin ek bilgiler eklenecek, böylece sıralamanıza nasıl ulaştığınızı anlayabileceksiniz.

7. Karakter Simgeleri

Mini harita simgeleri ve yarışçı simgeleri artık sahip olduğunuz karakter kostümünü temsil edecek.

8. Hata Düzeltmeleri

Crash Team Racing Nitro-Fueled’ın yeni yamasında aşağıdaki sorunlar ele alınacak:

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler